Jump to content
thc-thc.com

sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

5-latka leczona marihuaną


Miś

Recommended Posts

5-latka leczona marihuaną!

 

Dziewczynka cierpiąca na rzadzką odmianę padaczki nazywaną zespołem Draveta nie umiała chodzić, jeść i pić samodzielnie. Poddano ją terapii z wykorzystaniem marihuany. Efekty są zaskakujące!

 

Charlotte cchoruje na zespół Derveta, rzadką i ciężką odmianę padaczki, początkowo objawiającej się drgawkami, a prowadzącej do coraz częstszych ataków, przez co chore dziecko cofa się w rozwoju. 5-letnie dziewczynka pochodząca z Kolorado przechodziła nawet 1,2 tysiąca ataków padaczki w ciągu miesiąca. Były na tyle intensywne, że dziewczynka nie umiała sama chodzić, jeść, ani pić. Dzięki zastosowaniu terapii marihuaną liczba ataków zmalała z nawet 60 dziennie do zaledwie trzech.

 

 

W leczeniu małej Amerykanki zastosowano wiele leków, diet, specjalnych terapii, ale nic nie przynosiło rezultatów. Charlotte ciągle leżała w raamionach, krzyczała, śliniła się. Widząc jak dziecko się męczy, rodzice zgodzili się, aby lekarze przerwali leczenie, a sami poddali dziecko terapii z wykorzystaniem marihuany w płynie.

Okazało się, że decyzja była słuszna, a efekty zaskakujące. Po półtora roku leczenia dziecko miewa ok. trzech ataków padaczki w miesiącu. Charlotta nauczyła się chodzić i mówić. Trudno jednak ocenić jak trwałe będą to efekty.

 

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/5-latka-leczona-marihuana_346674.html?photo=136201

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+