Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
nasiona marihuany
thc-thc.com indorshop.pl seedstockers.com

Recommended Posts

:elo:

Masło zrobione tak jak doradziłaś czyli przegotowane na źródlanej wodzie 5 razy po 15 minut aby pozbyć się całego świństwa potem gotowane z rozpuszczonym masłem przez 3 godziny z 1,5L wody także zródlanej.

gotowanie

gotowanie

Dodana szczypta soli do konserwacji produktu. Masło odłożone do przestudzenia w pojemnikach na ok 3 godzinki potem wrzucone do lodówki na 12 godzin odcedzone z wody i odstawione z powrotem do lodówki na 12 godzin, a następnie wrzucone do zamrażalnika. Masełko obecnie wygląda i waży tak:

masło

w

masełko

Dzięki Amba za przepis pewnie niejednokrotnie jeszcze skorzystam i spróbuje czegoś innego z szerokiej gamy twoich przepisów

Pozdro600 :peace:

• Upvote 3

Siema,szukam przepisu na olej taka alternatywna do masła . Będe miał panne bogatą w cbd i będę chciał sobie olej dawkować wydaje mi się , żełatwiej niż masło bo przeliczał będę na minilitry . pozdro

nie chodzi mi o olejek na raka , tylko coś w podobie jak masło tylko , że olej lub oliwe z oliwek z konopii którą będę mógł sobie dawkować na depresje i bezsenność ... pomoże ktoś ?

Można zrobić sobie z olejem kokosowym, nie długo podam dokładny przepis.

Tutaj robiłam z olejem kokosowym i sativką SPAnnabis - Olej Kokosowy z Topem Sativy Jednakże co do jedzenia faza może być słaba.

Nie jadłam oleju tylko nim się smarowałam.

A co do bezsenności to ciasteczka konopne usypiają mnie bardzo dobrze i są na bazie masła konopnego, lub gorąca czekolada .

:indiana:

Aby wytrącić magiczne substancje z konopi należy rozpuścić/podgrzać najlepszej jakości olej w postaci oliwy/oleju koksowego/masła naturalnego (olejów słonecznikowych i rzepakowych nie testowałam) następnie susz/ można lekko podgrzać.

Łączy się owe składniki ze sobą i minimum 130 minut muszą się gotować na najmniejszym ogniu, lekko pyrkając.

Po czym całość można zblendować i spożywać w przepisach konopnych,lub przecedzić i korzystać z przecedzonego produktu.

Lub wykorzystać do pielęgnacji ciała.

Podejrzewam że chodzi Tobie o olejek który jest maksymalnie stężony taki olejek jest to olej według metody  Ricka Simpsona (RSO)

Taki olejek z oliwy z oliwek/oleju kokosowego itp nie jest do palenia, a na pewno jest słabszej mocy niż olej RSO, bowiem ten jest najwyższej jakości olejem konopnym.

Czysty Ekstrakt z konopi a mieszanka z olejami to dwie różne rzeczy.

Godzinę temu, Poliszynszyl napisał:

Mam pytanie czy masło może miec dwa kolory? Ciemny i jasno zielony. Jasny z gory ciemny od spodu?

Jak ciemny ? Ciemna zieleń czy wchodzi w brąz ?

moze mieć 

Nie ma brązu:) jasna i ciemna zieleń. Ale jest dobrze godzine temu zjadłem budyn z resztek wg. Twojego przepisu. Masakra a dopiero połówka zjedzona:) będę częściej juz to robił