Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

:elo:

 

Masło zrobione tak jak doradziłaś czyli przegotowane na źródlanej wodzie 5 razy po 15 minut aby pozbyć się całego świństwa potem gotowane z rozpuszczonym masłem przez 3 godziny z 1,5L wody także zródlanej.

 

gotowanie

gotowanie

 

Dodana szczypta soli do konserwacji produktu. Masło odłożone do przestudzenia w pojemnikach na ok 3 godzinki potem wrzucone do lodówki na 12 godzin odcedzone z wody i odstawione z powrotem do lodówki na 12 godzin, a następnie wrzucone do zamrażalnika. Masełko obecnie wygląda i waży tak:

 

masło

w

masełko

 

Dzięki Amba za przepis pewnie niejednokrotnie jeszcze skorzystam i spróbuje czegoś innego z szerokiej gamy twoich przepisów

 

Pozdro600 :peace:

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 9 miesięcy temu...

Można zrobić sobie z olejem kokosowym, nie długo podam dokładny przepis.

Tutaj robiłam z olejem kokosowym i sativką SPAnnabis - Olej Kokosowy z Topem Sativy Jednakże co do jedzenia faza może być słaba.

Nie jadłam oleju tylko nim się smarowałam.

 

A co do bezsenności to ciasteczka konopne usypiają mnie bardzo dobrze i są na bazie masła konopnego, lub gorąca czekolada .

 

:indiana:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Aby wytrącić magiczne substancje z konopi należy rozpuścić/podgrzać najlepszej jakości olej w postaci oliwy/oleju koksowego/masła naturalnego (olejów słonecznikowych i rzepakowych nie testowałam) następnie susz/ można lekko podgrzać.

Łączy się owe składniki ze sobą i minimum 130 minut muszą się gotować na najmniejszym ogniu, lekko pyrkając.

Po czym całość można zblendować i spożywać w przepisach konopnych,lub przecedzić i korzystać z przecedzonego produktu.

Lub wykorzystać do pielęgnacji ciała.

 

Podejrzewam że chodzi Tobie o olejek który jest maksymalnie stężony taki olejek jest to olej według metody  Ricka Simpsona (RSO)

 

 

Taki olejek z oliwy z oliwek/oleju kokosowego itp nie jest do palenia, a na pewno jest słabszej mocy niż olej RSO, bowiem ten jest najwyższej jakości olejem konopnym.

Czysty Ekstrakt z konopi a mieszanka z olejami to dwie różne rzeczy.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+