Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Sweet Edi, Ice Kush, MIX OP


Recommended Posts

SPOT 3 - jest bo jest, nie miałem co z sadzonkami zrobić, przeżyły na nim dwie roślinki, nie mają za dużo słońca tam, ale coś może będzie z nich.

SPOT 2 - są 4 rośliny, w tym jeden af z OP oraz Sweet Edi i OP Nie wiem już które były które.

SPOT 1 - jest tam 6 roślin, 3x Sweet Edi regular i 3x ICE KUSH feminizowane

 

Ziemia: uniwersalna z biedry, wymieszana z perlitem i pałeczkami nawozowymi (jedna pałeczka uniwersalna na jedną roślinkę), roślinki są w doniczkach foliowych 20L i w takich już zostaną.

 

Nawozy: Weg: Biohumus Forte, Hesi Tnt Complex, Flo: Hesi Bloom Complex

Amistar - do pryskania przeciw pleśni

 

Foty:

 

Dzień 10:

Spot 1

Photo 0017

Photo 0016

 

 

Dzień 16:

Spot 2

Photo 0016

Photo 0017

Photo 0018

 

 

Spot 3

Photo 0016

Photo 0017

Photo 0018

 

 

 

Dzień 18:

Spot 1

Photo 0020

 

Photo 0021

 

Photo 0022

 

 

Dzień 28:

Spot 2

Photo 0019

Photo 0020

Photo 0021

Photo 00128

 

 

Dzień 30:

Spot 1

Photo 0023

 

Photo 0024

 

Photo 0025

 

Photo 0026

 

Photo 002112

 

 

Spot 3

Photo 0020

Photo 0021

Photo 001811

Photo 001911

 

Dzień 35:

Spot 2

Zuzia (Automat z OP)

Photo 001922

Photo 001844

 

Dzień 50:

Spot 2

Zuzia ciąg dalszy

Photo 0022

Photo 0025

 

Dzień 67

Spot 2

Photo 0030

Photo 0029

Photo 0028

 

Flo

 

 

Dzień 80

Spot 2

OP

80


OP

Photo 0034

Dzień 82

 

Spot 1

Sweet Edi #1

Photo 0036

Sweet Edi #2

92

Ice Kush #1

Photo 0033

Ice Kush #2

Photo 0034

Ice Kush #3

Photo 0035

 

Spot 3

OP

82

 

Harvest

Zuzia, czyli af z Otwartej Pestki (nie doszedł do końca z powodu pojawiającej się pleśni)

Photo 0028

Photo 0029

71

27 g suszu, według mnie indica

 

Spot nr 1 niestety został przez kogoś znaleziony, na szczęście nie zabrał wszystkiego (może nie miał gdzie pomieścić :) ):

Photo 0019

Photo 0018

Photo 0017

Sweet Edi wyszło około 20 gietów

Ice Kush lekko ponad 50

 

I Spot nr 2 gdzie rosły opeki ;)

Photo 0021

Photo 0020

 

Z obu wyszło jakieś 80 g suszu, w tym jedna roślinka dała plon taki jak automat.

 

Reasumując wyszło dobrze ponad 150 gietów bardzo dobrego tematu  :zmiazdzony:

Ice Kush polecam każdemu, bardzo fajnie działa :) Pozdrawiam i do następnego  :big-joint:

 

 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość GrowPro

Zalej donice wodą żeby ziemia się fajnie skleiła w doniczce, opukaj nawet pięścią dookoła. Złap dłonią wierzch ziemi, odwroc donice dogory nogami, popukaj w dno wyskoczy Ci cała "kostka" ziemi i to wsadzaj do dołka w ziemie bez doniczek.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A ja właśnie wychodzę z innego założenia, korzenie się w takich doniczkach fajnie "kiszą" i nic nie ucieka w ziemie głębiej niepotrzebnie, nadmiar wody/nawozów ucieka przez dziurki a reszta zostaje. Są teraz dobre warunki, wręcz tropikalne i chcę zostawić je w tych donicach foliowych, ewentualnie trochę może faktycznie wkopę w ziemię, delikatnie porozszerzam te dziurki, ale zostaną w tym co są, jedyny błąd jaki poprawie za rok to większe doniczki.

Zawsze kopałem sobie dołki, teraz tak sobie wymyśliłem, zobaczymy jak wyjdzie, trzeba eksperymentować trochę ;) dzięki za zainteresowanie, mam nadzieję że niedługo pojawi się coś ciekawszego do fotografowania :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a mozesz rozszezyc ta teorie o fajnym "kiszeniu sie"?  bo chyba wszyscy jestesmy ciekawi co masz na mysli

 

Po prostu wydaje mi się, że mając wkopane w dołek, zasilamy korzenie różnych chwastów które są dookoła, a te też będą wrastały w naszą ziemie. Wiadomo, że podlewając rośliny w takim worku nadmiar uciekanie przez te dziurki, ale i tak dużo zostanie, będzie parować, bez doniczek wszystko wsiąka w ziemie. I trochę się boje teraz je przesadzać, bo są spore, jeszcze coś uszkodzę znając moje szczęście. Bardzo znaczące to jest czy będzie w dołku, czy takiej dinicy? Pomyślałem, żeby od spodu tego worka zrobić większe otwory i korzenie by może wrosły w ziemie trochę. Wolałbym zostawić je tak i zobaczymy co tam wyjdzie, nie chcę się spinać na jakieś Bóg wie co :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sprawa ma się tak:

Na spocie nr 2 jedna roślinka pokazała płeć, całe szczęście żeńska, ma sporo włosków, więc jest to ten automat, który mi się zmieszał z innymi, zostawiłem go już w tym worku. Pozostałe 3 rośliny przesadziłem do dołków, dosypałem worek 10L ziemi.

Na spocie nr 1 ziemia była tak twarda i pełna różnorakich korzeni, że saperką nie da rady jej ruszyć, zaczęła mi się wyginać, musiałbym spędzić tam z 1-2 godzinki, niestety nie mogę sobie na to pozwolić z wiadomych przyczyn. Będzie musiało tak zostać, ale poogarniałem chwasty dookoła, podeptałem trawy, powyginałem bardziej, część szczytów została potraktowana fimem.

Na spocie nr 3 od samego początku są wkopane w dołki, tyle, że tam jak wspominałem są słabe warunki, więc jeśli tylko się okaże któraś z nich żeńska, to już się będę cieszył :) nie licze na nic wielkiego.

Tyle w temacie póki co, fotki zarzucę jak zajrzę następnym razem. Pozdrawiam, dzięki i z fartem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+