Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

Na spocie nr 3 jest jeszcze druga roślinka, również bardzo malutka, pojawił się tam jeden włosek mały, jak wyjdzie tam z 5 g z tych obu to będą jaja ;d Miejscówka na mega spontanie, brak słońca i blisko osiedla, byłem na niej 3,4 razy i prawdopodobnie zajrzę jeszcze z raz :)
Sorka za jakość fotek, słońce raziło za bardzo, a ze ścinki takie mi zostały jedynie  :elo:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

No witam, dzisiaj byłem w ogródkach zobaczyć co jest grane, na spocie nr2 roślinka którą określiłem jako op prawdopodobnie bedzie to sweet edi, myślałem że nie przetrwała, ale wygląda prawie tak samo, więc możliwe że to ona przetrwała, niech napuchną to dam fotki do porównania, póki co załączam jedną jakąś fotke. 

Na pierwszym planie prawdopodobnie sweet edi, w tle op, wszystko póki co jest ok według mnie :) pozdro i z fartem ziomeczki i ziomalki :D

Photo 0002

 

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Trochę się deszcze uspokoiły, więc zajrzałem do dziewczynek, troche popryskałem AMISTAREM, przeciw pleśni, na spocie nr 2 znalazłem odrobinke pleśni, usunąłem ją oczywiście i pierwszy raz poszedł AMISTAR :)

 

104 dzień Odmianka X ze spotu nr 2

Photo 0006

 

108 dzień ICE KUSH i mniej więcej rzut na całą miejscówkę ze spotu nr 1

Photo 0009

Photo 0008

 

Pozdrawiam

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Niestety wydarzyła się tragedia, połowe szczytów ktoś mi skosił :/ Oczywiście od razu zawinąłem wszystko co zostało, jeszcze schnie, także podam wage później, ale około 60-70 gietów wyjdzie z tych ice kushy i sweet edków, zostały same te mniejsze i bardziej niedojrzałe topki  :(

Dobrze że cokolwiek zostało, chyba ruszyło kogoś sumienie że nie wziął wszystkiego, tak czy siak palonko jest bardzo dobre, wysuszyłem troche na szybkości, sam nie wiem czy kushe czy edki lepsze, obie odmianki sa naprawde mocne, polecam fanom sativek.
Za chwile idę ścinać to co rośnie na drugim spocie, i co widać na zdjęciu poniżej, pozdro

post-29263-0-03558300-1380280868_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+