Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Open Seed 4


cheton

Recommended Posts

Witam.Mam kilka femek do oddania, zasady takie jak zawsze.

""Warunek wziecia udzialu jest jeden, dostajesz nasiona-robisz fotorelacje.Jezeli z roznych powodow nie zobacze zdjec roslin, usuwam Twoje konto i kazde nastepne, ktore zalozysz(jesli sie zorientuje).Biorac udzial w opeen seedzie akceptujesz ten warunek.Wysylka na moj koszt"

Zmienia sie jedno, nie liczy sie staz na forum, ani ranga, kazdy moze zgarnac nasiona.Openek inny, niz poprzednie, aby dostac pestki wpisz sie  temacie i zapodaj link do yt z jakims utworem, ktory Twoim zdaniem mi sie spodoba.Na tej podstawie wybiore zwyciecow, ktorych bedzie trzech.Trzy kawalki, ktore najbardziej mi beda lezaly wygrywaja i zgarniaja po skromnym pakieciku 3 pestek feminizowanych, moze cos jeszcze dorzuce ;) Okaze sie.Nie powiem co lubie, ale dam Wam taka podpowiedz, ze jak ktos mi tu wyjedzie z jakims utworem reggae czy disco polo, to moze zapomniec o nasionach :D Kazdy moze zglosci tylko jeden utwor, wiec dobrze sie zastanowcie co to bedzie. Do zgarniecia pakiety:

2 nasiona Easy Sativa x Pasion#1 + 1x Dr.Grinspoon automatic

2 nasiona Easy Sativa x Shaman + 1 x White Russian x Ak47 automatic

2 nasiona Shaman x Passion#1 + 1 x White Russian x Ak47 automatic

 

Wszystkie nasiona to femki oczywiscie.Nie wiem czy taka forma wylonienia zwyciezcow Wam pasuje, ale mi sie to wydaje ciekawa propozycja.Chetnych zapraszam do wpisywania sie w temacie, a wyniki oglosze gdzies za tydzien.

 

Najwazniejsze, nasiona musza byc wykorzystane w tegorocznym sezonie outdoor, nie interesuja mnie zdjecia na pw, tylko fotorelacja na forum od czerwca maksymalnie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+