Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Problem z roślinką .


SmokeWeedIsRlyGood

Recommended Posts

To ja już wkoncu nie wiem... Jak sądzicie to jest automat czy regular? Swiatło to 4 świetlówki 23w 1100 lm jedna. No innych warunków jej nie dam rady zrobić . A czy światło od zwykłych żarówek nie zabija światła energooszędnych? Bo ja mam tak zrobione że 2 żarówki zwykłe grzeją i na nie leci powietrze z wiatraka i na roślinke. Od góry mam energooszczędnę.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jak zakwitła gdy świeciłeś 24/0 to jest to automat

co do światła to masz złe świetlówki do boxa, normalnie powinny od góry, najlepiej takie podłużne aby jak najwięcej dawały światłą. BO tutaj tobie światło się marnuje. Nie patrz że ma 1100lm tylko dawaj jakieś inne. Kup sobie większego CFL naprzykład takie zarowka-lampa-hps-growbox-55w-2700k-uprawa-cfl-veg będzie o wiele lepszy niż te 4 co teraz masz.

Lub coś takiego
lampa-hps-grow-2x-55w-6400k-2700k-dual-veg-cfl

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

czy nawóz na kwitnienie florovit do roślin balkonowych będzie dobry? jego skład ; 12,5% azot całkowity 10.4% azot azotanowy 2,1% fosfor 34.5% k20 tlenek postaci siarczanego 0.1% żelazo 0.02% bor 0,056% mangan 0.01% miec 0.016% 0,016% cynku i 0,012% molibdenu . Prosił bym o szybką odp . Z góry dzięki . Peace!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+