Jump to content
thc-thc.com

sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Problem z roślinką .

Recommended Posts

Witam doświadczonych growerów Otóż problem jest taki , odkupiłem sionko od zioma za 20 dyszki , powiedział mi że to blueberry auto femi , ale jakoś nie jestem przekonany bo bardzo duży ten krzak , i nie przypomina mi automata , wali jak cholera , widać że kobitka ale to już 40 dzien i nie ma ani pół topa! Na szczycie jakieś włoski , i teraz moje pytanie brzmi czy to blueberry autoi za ile zacznie kwitnąć. Lalem biohumusa , a teraz planton s mu daje . Prosze o udzielenie odpowiedzi . Z góry dzięki peace.

Od początku świeciłem 24/7 , Czy taka budowa tej roślinki przypomina automata? Mój wcześniejszy ak 47 af wyglądał całkiem inaczej . A jeżeli zmienie 12/12 to musze co do " minuty" być punktualny czy 30 min np spóźnienia nic nie zaszkodzi? . I właśnie nie jestem pewien czy to af. Kumpel powiedział mi że tak ale 100% nie mam .A 2 problem roślina ma już 52 cm wysokośći . Strasznie dużo jak na automata , czy może mi sie tylko wydaje? Jest on pod lampą 4 energo 23w.

jesli od poczatku swieciles 24/0 ( a nie 24/7 jak to napisales z bledem :) ) i zaczela kwitnac to jest to automat, inaczej byc nie moze. automaty sa coraz wieksze dzieki producentom, wiekszosc ludzi to cieszy jednak :)

to ze jest pod 4 zarowkami to nic nam nie mowi, zalezy jaki boks i jaka odleglosc od lamp.

Chodziło mi o 24 godziny 7 dni w tygodniu ;) . Box to o ile dobrze pamiętam 80wys. i koło 30-40 cm szerokośći . Od lamp jakieś 15-20 cm . Właśnie nie wiem czy ona kwitnie cały czas pnie się do góry.. A nie mam na tyle dokładnego aparatu aby wam pokazać dokładnie szczyt.. Co chwile oddaje nowe szczyty sam nie wiem co to za roślina jest dlatego tutaj napisałem , moge ją trzymać do początku grudnia , bo potem już będą domownicy .To że pokazała preflowki to nie znaczy że to 100% automat. Ale skoro twierdzisz że jak żyje cały czas " 24/0 " i jeszcze się trzyma to jest jednoznaczne z automatem to powiem Ci że mnie bardzo uspokoiłeś w tej kwesti.

Na moje oko ta roślina jeszcze nie kwitnie, brak preflowerow, tym bardziej nie można powiedzieć nic co do płci(tyle mogę powiedzieć z tych zdjęć). Musisz przełączyć na 12/12 i najlepiej dopilnować żeby to było równe 12h, tzn zaopatrzyć się w jakiś "czasoregulator". Powodzenia.

Postaram się jakoś zrobić dokładne zdjęcie , tylko muszę aparat skołować .

Sorki że tak wszystko w jednym temacie , ale nie chce mi sie zakładac nowego . Jeżeli teraz przełączę ją na 12/12 to w miesiąc da rade zakwitnąć? . Koniec listopada i muszę ją sciąć. A 2 pytanie w porze ciemnej może mieć zwykłe żarówki 60w? One u mnie w boxie służą jako ogrzewanie . Z góry dzięki peace.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+