Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL | White Russian, Diesel Ryder #2, White Berry


marek56961

Recommended Posts

nie byloby lepiej kupic HPSa? wyszloby taniej przy zakupie, taniej w eksploatacji i lepsze widmo.

hps 150W - 15000-16000lm 190zl z przesylka

12x23W - 16800lm - nie wiem ile cie kosztowalo

energo jest tylko energo z nazwy :P jak dojebales tyle zarowek to bedziesz mial problem z temperatura, wiem z wlasnego doswiadczenia.

co do temperatury, ja przy hpsie mam 23C, jaka masz wilgotnosc? nie za wczesnie na nawozenie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no 15zł wychodzi za jedno. co daje 180zł + oprawki+kable+listwa to napewno wyszedłem w plecy niz bym hps'a kupił... ale połowa pożyczona połowa kupiona i tak to wyszło , no jest jak jest następno razo koniecznie HPS'a
na początku miałem jeden wyciągający jeden dmuchający i temp. wynosiłaa 42 stopnie !!
box jest otwierany przez górę i trochę uchyliłem żeby wylatywało te gorące powietrze co pomogło zbić temp. do ok +/- 34stopni
ale dorzuciłem jeszcze jeden wiatraczek i na dniach wentylator łazienkowy zamontuje i myślę ze bedzię wszystko dobrze.
Co do nawozy myśle że (oby) nie przesadziłem , (naturalny nawóz )więc myślę ze nie zastane popalonych liści.
Jutro ide sie upewnić czy z nimi wszystko dobrze i wrzucę fotki . :elo:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

bylem dzisiaj i sie zdziwiłem ponieważ jednej liśćie zaczeły troche żółknieć a drugiej dolne liśćie usychają i zwijają sie do góry

co do tej z żóltawymi liśćmi myśle ze to brak azotu albo ph za wysokie ( woda z kranu na pierwsze 2 razy poszła) albo za wcześnie ten biohomus dostały ...

a tej drugiej to sam nie wiem czemu usychają te liśćie. temp. wynosiła 29'C

sami zobaczcie, czego to może być przyczyna?

Jest to ich 11dzień

post-19463-0-34764100-1349525528_thumb.j

post-19463-0-17466300-1349525544_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

UP
Jest to ich 25dzień
temp.25'

Zauważyłem juz pierwsze oznaki kwitnienia : )
zaczyna się hehe
Myśle nad laniem nawozu na FlO ( burza kwiatów )
ale czytałem trochę o nawozach i ludzie polecajo lać bohomus'a na weg jak i na Flo..
czy połączenie tych nawozów było by dobrym połączeniem?
np. środa biohomus a sobota burza kwiatów. jak myślicie?
no i dwie Fotki : ) gdzieś mi się zapodziała fotka Diesel Rydera..

WR1 (wydaje mi się że jej idzie lepiej )
post-19463-0-81103600-1350974321_thumb.j

WR2
post-19463-0-90384000-1350974329_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+