Skocz do zawartości
thc-thc

darmowe nasiona marihuany

Innowacyjny pomysł na outdoor, oraz jeden problem z tym związany


Gość

Recommended Posts

Drodzy użytkownicy forum:

Wpadłem na ciekawy pomysł na uprawę incognito. Może nie jestem jego odkrywcą, w każdym razie sam go wymyśliłem :)

A mianowicie.......

Na drzewie
:)

To nie żart, naprawdę rozważam wejść na drzewo i przymocować gdzieś u wierzchołka doniczkę. Spot nie będzie widoczny z ziemi i żadne roślinojady mi nie zagrożą.

Wszystko fajnie, ale jeden problem się wylania na horyzoncie mego podstępnego i jakże niecnego planu.

A mianowicie podlewanie

Z wielu względów mniej lub bardziej oczywistych, nie będę mógł roślinki podlewać częściej niż raz w tygodniu. Będą to doniczki umiejscowione wysoko nad ziemią, gdzie wilgoć jest mniejsza niż przy ziemi, obawiam się sytuacji w której cały tydzień będzie sucho, czy roślinka w takim przypadku da radę być jedynie podlewana raz w tygodniu? Czy może znacie jakieś triki z doniczkami, żeby dłużej trzymały wilgoć w sobie? Odmianka LR

Z góry dziękuję za wszelakie wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Piper, teoretycznie dobry pomysł, ale w praktyce, akurat w moim przypadku się nie sprawdzi.

Wracając co do samej techniki podlewania: Czy roślinki w doniczkach na oucie wytrzymają w razie suszy podlewanie raz na tydzień?

Myślę że to jest właśnie zasadnicze pytanie. Jedno co mi do glowy przychodzi, to żeby byly to możliwie jak najwyższe doniczki- mniejsza powierzchnia parowania wilgoci z gleby.

Czy podloże coco, albo jakiś granulat ceramiczny, waszym zdaniem, bardziej się sprawdzi w tym przypadku?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

człowiek jak robi outdoora to musi sie pożadnie na********ć, bo inaczej CenzurA z tego będzie, a ty do tego jeszcze sobie drzewa ubzdurałeś... Chłopie daj na looz i posadz normalnie w glebie, jak bóg przykazał...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Moim zdaniem tylko zmniejszysz miejsce dla korzeni w doniczkach , nie kombinuj i zasadź jak to kolega wyżej napisał "posadź w glebie jak Bóg przykazał" :) Powodzenia !

PS. Z jedna roślina możesz sobie eksperymentować bo więcej by było zbyt hardcorowe , wchodzić na drzewo , podlewać tak około 50 krzaków hehe.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+