Jump to content
thc-thc.com

sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Innowacyjny pomysł na outdoor, oraz jeden problem z tym związany

Guest

Recommended Posts

Drodzy użytkownicy forum:

Wpadłem na ciekawy pomysł na uprawę incognito. Może nie jestem jego odkrywcą, w każdym razie sam go wymyśliłem :)

A mianowicie.......

Na drzewie
:)

To nie żart, naprawdę rozważam wejść na drzewo i przymocować gdzieś u wierzchołka doniczkę. Spot nie będzie widoczny z ziemi i żadne roślinojady mi nie zagrożą.

Wszystko fajnie, ale jeden problem się wylania na horyzoncie mego podstępnego i jakże niecnego planu.

A mianowicie podlewanie

Z wielu względów mniej lub bardziej oczywistych, nie będę mógł roślinki podlewać częściej niż raz w tygodniu. Będą to doniczki umiejscowione wysoko nad ziemią, gdzie wilgoć jest mniejsza niż przy ziemi, obawiam się sytuacji w której cały tydzień będzie sucho, czy roślinka w takim przypadku da radę być jedynie podlewana raz w tygodniu? Czy może znacie jakieś triki z doniczkami, żeby dłużej trzymały wilgoć w sobie? Odmianka LR

Z góry dziękuję za wszelakie wskazówki.

Guest Piper

podwies doniczke na jakis sznurek ukryj go i gdy bedziesz chcial podlac poprostu bedziesz spuszczal doniczke hehe musisz pokombinowac

Piper, teoretycznie dobry pomysł, ale w praktyce, akurat w moim przypadku się nie sprawdzi.

Wracając co do samej techniki podlewania: Czy roślinki w doniczkach na oucie wytrzymają w razie suszy podlewanie raz na tydzień?

Myślę że to jest właśnie zasadnicze pytanie. Jedno co mi do glowy przychodzi, to żeby byly to możliwie jak najwyższe doniczki- mniejsza powierzchnia parowania wilgoci z gleby.

Czy podloże coco, albo jakiś granulat ceramiczny, waszym zdaniem, bardziej się sprawdzi w tym przypadku?

człowiek jak robi outdoora to musi sie pożadnie na********ć, bo inaczej CenzurA z tego będzie, a ty do tego jeszcze sobie drzewa ubzdurałeś... Chłopie daj na looz i posadz normalnie w glebie, jak bóg przykazał...

Moim zdaniem tylko zmniejszysz miejsce dla korzeni w doniczkach , nie kombinuj i zasadź jak to kolega wyżej napisał "posadź w glebie jak Bóg przykazał" :) Powodzenia !

PS. Z jedna roślina możesz sobie eksperymentować bo więcej by było zbyt hardcorowe , wchodzić na drzewo , podlewać tak około 50 krzaków hehe.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+