Jump to content
thc-thc.com

sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Prace leśne.

Recommended Posts

Siema zastanawiam się nad miejscówką miedzy iglakami , brzuskami , dużymi iglakami 1, 8 ,2m . orientuje się ktoś jak przebiegają prace w lasach ? Nie zauważyłem żadnych oznaczonych drzew pod wicinkę Jak szukałem spota jakiś leśnik tuż zamno biegał i wycinał , przeżedzał las . Można po takim fakcie już uderzać z miejscówką ? Byłem jakieś 2, tyg może więcej temu jak przeżedzał. do teko zauważyłem sporo prac , orali glebę , to zapewne pod nowe lasy ale to też było kilkadziesiąt kilosów wcześniej . Co myślicie a może są osoby które startowały w takich lasach ? To już nie są szkułki dawno siatki zdjeli ze 2, 3 może więcej lata temu.

Jest własnie polanka miedzy nimi i bardzo dużo słońca nawet nie muszę nic docinać wycinać (nawet bym nie próbował) , chodzi o fakt jak przebiegają takie wycinki itp. jeśli już przeszedł wruci ktoś pracował ?

Słyszałem że na wiosne latają potem są legi ptaków , i wracają po zimie ?

Co do gleby wiem jestem świadom kichy ale to już nie duży problem by wymienić na lepszą .

powiem Ci że ja miałem 3 lata spota w sosenkach takich troche ponad 2 metrowych i miedzy nimi miałem polanke o szerokości jakoś 4 x 4 metra. raz robili przecinke jak juz krzaki mi rosył i centralnie byli na tej polance mojej, metr od krzakow przycinali drzewa i nie zauwazyli na szczescie bo dziewczyny byly jesazcze male. czyli to musialo byc jakos w maju, najpozniej na poczatku czerwca. teraz juz tamten spot opuscilem po sie za wysoki zrobil ale mam nowe fajne miejsce w lasku malych brzozek. ok 2 metrowych

osobiscie lubi takie miejsca i uwazam je za bezpiecznijsze niz polanki, choc wiadomo - sa gorsze bo jednak widnokrag nie jest juz taki sam jak na polanie.

Tak jest, ja sam wysadzam na polance przy żeremiach w lesie bez grzybów i póki co 100% brak przypału. W zeszłym roku wysadziłem na nieużytkach- polanie w wielkości kilkudziesięciu hektarów, gdzie kiedyś płynęła rzeka, wielki obszar, jedna droga gruntowa i CenzurA jakiś złodziej skusił się na sosny karłowate przy których rosły 2 white russiany i mała easy sativa. Drzewa ścieli, ułamali jeden odrost i zostawili. Najlepsze palenie ostatniego sezonu.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+