Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Makłowicz apeluje w sprawie marihuany


elcnU

Recommended Posts

widziałem tą reklame w polsacie, niestety nie obejrzałem całej ale przed pokazaniem tego spota był jakiś terapeuta i mówił że każdemu trzeba dać szanse by się leczyć a potem puścili to więc pewnie polsat to przedstawił tak zeby leczyć tych ludzi czy coś.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

właśnie wczoraj na polst news poswięcili kilka minyt na wypowiedzi kilku osób(plus ten spot z Makłowiczem) odnośnie rządowej propozycji wprowadzenia odstąpienia od ścigania posiadaczy niewielkiej ilo.ści narkotyku.Ogólnie rzecz biorąc oglądałem od poczatku do końca(takie szczęscie) i nie było ani słowa o twardych dragach tylko o samej MJ i większość popierających inicjatywę (aktorzy, artyści , muzycy)wypowiadali się pozytywnie na temat nowelizacji.Redaktór wspominał coś, że sama platforma nie jest zdecydowana a pis przeciwny(morda B Kempy zdecydowanie popsuła pozytywny przekaz).Trzeba trzymać kciuki i miec nadzieje że w PO będzie dyscyplina i nowela się przbije i nastanie koniec policyjnej okupacji ziołopalaczy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Inicjatywa jak najbardziej godna pochwały i poparcia, a dla Makłowicza wielki że nie bał się wystąpić w takim spocie. Obawiam się jednak że ta nowelizacja jeśli wejdzie w życie to dopiero po jesiennych wyborach parlamentarnych, bo platformersi będą bali się przepchnąć, dla wielu ludzi kontrowersyjną, zmianę w prawie. PiS i inne oszołomy zaraz by to wykorzystali w kampanii przedwyborczej, zaczęli by mówić że Tusk i reszta to narkomanii uchwalający prawo korzystne dla ludzi im podobnych, czytaj innych narkomanów. :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nasz wspólny apel przynosi pierwsze efekty - sejmowa Komisja Sprawiedliwości zatwierdziła dziś nowelizację ustawy. Teraz czekamy na ruch Marszałka Schetyny, który wyznacza datę głosowania!

News z facebucha :zbakany:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dzisiaj ok godziny 10 na TVP3 był program właśnie o tym temacie. Wypowiadało się dwóch artystów i prezenter programu, który też o dziwo przyznał im rację, że prawo w Polsce jest zdecydowanie za bardzo surowe. Ten program poprzedzał właśnie tą reklamę. Widać nawet w TVP to puszczają i mam nadzieje ze bedą dalej, ale w lepszych godzinach

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+