Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

AF problem z kwitnieniem


turbo666

Recommended Posts

Dobra od razu do rzeczy:
Box 55x50x110
światło HPS 150w fotopiriod 18/6
doniczki 9l
ziemia kupna z dodatkiem keramzytu i steropianu
wilgotność ok 30%
wentylacja 1x nawiew wiatrak kmp., 2x wtłaczający komp., 1x wyciągający łazienkwy 16w jednocześnie chłodzący cooltube zakończony filtrem węglowym
temp. 25-28C
odmiana white russian af fem x2 i big band af fem x2 , żyją zależy która roślina od 35 do 42 dni

I teaz kilka pytań. Otórz mój pierwszy problem jets taki, że roślinki się bardzo wyciągnęły i byłem zmuszony zastosować siatkę(z czasem zaczynam myśleć, że wcale się nie wyciągnęły tylko poprostu przerosły boxa,mają ok. 75-80cm), pytanie dlaczego się wyciągnęły światło było ok. 10- 15cm od sczytów.
Drugie pytanko jest nastepujące, dlaczego mają problemy z kwitnieniem, przynajmniej tak mi się zdaje, bo wcześniejsze automaty jakie miałem już miały w tym czasie małe pąki, a tu ciężko z tym??? Może nastąpiła pomyłka i dostałem nasiona bez af. Wspomnę jeszcze raz że są to nasiona feminizowane.
Co robić, czy to są napewno automaty, a może przełączyć fotopiriod na 12/12, prosze o porady bardziej doświadczonych rolników.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z tego co widzę po odmianach pestki są z naszego seedbanku więc piszę w gestii wyjaśnienia:

Po pierwsze sprzedawany od jakiś 3 miesięcy White Russian nie jest produkcji GGS! Nie którzy mogli go pomylić z pestkami od GGS gdyż do połowy sezony Outdoor 2010 miałem od Grzesia pestki, wśród nich był również WR.

Pestki te są produkcji jednego z Hiszpańskich breederów, tego samego co i Big Band af.

Doszły do mnie słuchy że rośliny późno kwitną więc napisałem do producenta w tej sprawie i takową odpowiedź dostałem:

About new White Russian and Big band automatic straines

They are very late automatic for Indoor.

Littler more then 3 month from the seeds.

Under 18/6 hours, they start bloom in 7-8 weeks, and then they need some more time to finished.

For outdoor they are top performerce around 3 month, and yiled from 50g up.

Now some people are puting them on 12 or 14 hours,.

Otherwise they are on 18h, very late, but biger yield.

Gnomo and Falsh are quick for indoor.

Czekam na informację od człowieka który również ma identyczny problem i obiecał mi sprawdzenie czy rzeczywiście zakwitną przy 18/6 jeżeli nie pestki będę reklamował i oczywiście wszystkim którzy je kupili postaram się to zrekompensować.

Na szczęście nie sprzedało się ich aż tak dużo, mam nadzieję e sprawa się wyjaśni.

Do wyjaśnienia, bądź przyszłego sezonu Outdoor (wg. breedera są idealne na out) pestek tych dwóch odmian oczywiście nie będę sprzedawał.

Oczywiście będę śledził temat i informował na bieżąco co jest grane.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no akurat dla mnie nie jest jasna twoja wypowiedź, rozwiń ją trochę jak masz coś sensownego do powiedzenia,

pestki z kannabii są w naszym banku już od dobrych 10 miesięcy, jakoś nigdy nikt na nie nie narzekał, wręcz słyszałem same dobre opinie od zadowolonych klientów i znajomych.

Na rynku Cannabis firma radzi sobie bardzo dobrze pod względem jakości więc twierdzenie że "z Kannabii to hu***e" jest twierdzeniem zupełnie błędnym, nie wiem może zaszedł jakiś błąd przy pakowaniu (kupowałem je w opakowaniach zbiorczych) sprawa na pewno się wyjaśni i jeżeli nasiona okażą się nie tym czym być powinny każdy kto je kupił dostanie zadość uczynienie w postaci nowych nasion.

Proszę wszystkich nieprzychylnych o nie snucie jakiś baśni, bo załatwieniem tej sprawy jest dla mnie priorytetem i nie polega to na jakiejś wyjebce czy coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+