Skocz do zawartości
thc-thc

grower

AF problem z kwitnieniem


turbo666

Recommended Posts

  • 4 tygodnie później...

chciałbym wznowić temacik, mianowicie moje 2 big band af i white russian af sa aktualnie w polowie okresu kwitnienia,niestety byłem zmuszony zmienić swiatło na 12/12, przerosły boxa okropnie także lekka tragedia. W związku z powyższym mam pytania do pana Wladka, czy propozycja zadośćuczynienia z jego strony jest dalej aktualna? oczywiście dysponuje nr zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam, tak jak już było pisane, dla każdego kto jest nie zadowolony z nasion jest zadość uczynienie, wiem że to również moja wina bo ja układałem opisy w sklepie, ale jak dostałem te nasiona to ludzie z Kannabi ani słowa mi nie powiedzieli o jakiejś nowej generacji af, CenzurA wie zresztą może to były jakieś prototypy tych ich niby super af i dlatego tak to wszystko idzie, nie wiem, w każdym bądź razie nikt mi wcześniej nic nie powiedział o ich właściwościach, miały to być standardowe automaty feminizowane i tyle.

Okazuje się że z tym pełnym af nie jest tak do końca, może to były jakieś pierwsze krosy z ruderalisem które nie wszystkie odziedziczyły autoflowering, no nie wiem, gdybać sobie można.

W każdym bądź razie nasiona te są na 1000% od Kannabi, nie ma tu żadnej ściemy.

Kto jest nie zadowolony proszę pisać pw z numerem zamówienia i będziemy coś myśleć.

Jednocześnie wszystkich serdecznie przepraszam za to zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no takie superaf to sa dobre na outa idelane bo rosna szybciej i daja fajny plonik w miare szybko. Gorzej na in bo nawet nie ma jak sterowac krzakiem z fotoperiodem, swieci sie powiedzmy te 3 miechy 18/6, w tyle mozna uzyskac normalna odmiane takiej samej wielkosci z lepszym jakosciowo suszem, dodatkowo swiecac mniej...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Na stronie Kannabi w dziale growing tips można znaleźć porady dotyczące sposobu w jaki należy się obchodzić z ich automatami. Oto kilka z nich:


Use no larger than five-litre plant pots.

Use a photoperiod of 12-14-16 hours of light for faster results (OUR BEST RESULTS WERE OBTAINED WITH 12/12 and 14/10 PHOTOPERIODS). If you leave it at 18 hours, you will have to stop feeding with growth fertiliser after two weeks and force the plant to flower, leaving it in darkness for 24–48 hours and then resuming the photoperiod. In any case, WE DO NOT RECOMMEND USING OUR AUTO-FLOWERING VARIETIES WITH PHOTOPERIODS OF OVER 16 HOURS, AS THE PLANTS WILL TAKE A LONG TIME TO END THE PROCESS, TENDING TO GROW TO A HUGE SIZE AND RISKING GROWING BEYOND THE GROWER’S CONTROL.

Use high-pressure sodium lamps.

Good results can also be obtained by switching from a longer photoperiod to a shorter one (for example, reducing from 20 hours to 12–14 hours to stimulate flowering and accelerate the process).


Sam posiadam odmianę af od tego breedera i także doświadczyłem problemów z kwitnieniem. Zastosuję się do tych wskazówek i zobaczymy co z tego wyniknie. :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bebook, jesli w indoorze te rosliny dochadza w 3-3,5 miecha, to na oucie jeszcze dluzej im to zejdzie.Naet zwykle AFy rosna na out 3 miechy.Czyli te super AF ponad 4 mieszki moga spokojnie, wiec tyle, co zwykla, wczesna odmiana wysadzona pod koniec maja/w czerwcu.Porazka troche z tymi roslinami od Kannabii.Chyba wcale nie sa takie swietne, jak o nich pisza.Choc przyznam, sam ich nie mialem :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+