Skocz do zawartości
thc-thc

grower

AF problem z kwitnieniem


turbo666

Recommended Posts

Aha, szkoda że tego wcześniej nie wiedziałem to bym je bardziej ponaginał.
Chyba będę miał taki sam problem co kolega i przerosną mi boxa.
 

Czekam na informację od człowieka który również ma identyczny problem i obiecał mi sprawdzenie czy rzeczywiście zakwitną przy 18/6 jeżeli nie pestki będę reklamował i oczywiście wszystkim którzy je kupili postaram się to zrekompensować.


A co do tego ^^
Wprawdzie nie jestem tym "człowiekiem" o którym Władek pisze, ale mogę potwierdzić z pełną odpowiedzialnością, że gnomo i WR zakwitają pod 18/6 jednakże idzie to bardzo, bardzo powoli.
Gnomo zakwitło mi po 28 dniach a ziomkowi WR-ka po około 35.
Po 6 dniach od zauważenia pierwszych włosków przełączyłem na 12/12 ponieważ też miałem wątpliwości co do fotoobojętności roślin.
Po przełączeniu fp dostały chyba taki swoisty ""sygnał"" i ruszyły z flo widocznie do przodu.
Turbo666 radzę zrobić Ci to samo, po kilku dniach zobaczysz widoczną różnicę
To tyle ode mnie, mam nadzieję że na coś się przyda.

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam napisałem jeszcze raz do breedera w sprawie tych dwóch odmian, oto jaką odpowiedź dostałem:

Automatic strain means that it must bloom under every posible hour 12h, 14h, 16h, 18h, 20h, after some time.

The time when they start blooming, or be finished from the seed,.. Its another story.

You have fast, middle or late automatic.

If your costumer put under 18/24 White Russian auto, Big Band auto, they start flower around 7-8 weeks from the seed.

For indoor they are very late.

I dont have bad feedback from other countries, only for late blooming.

In Poland I have good feedback.

For outdoor they are crazy, really good.

Z tego co piszę judaista wynika że nasiona mają zdolność do samo zakwitania, dzięki za info tak w ogóle.

Postaram się zmienić opisy tych dwóch odmian tak żeby były bardziej jasne.

Mam również propozycję dla osób które kupiły nasiona tych dwóch odmian z naszego banku, jeżeli nie są zadowolone z nasion proszę o takową informację na maila bądź PW wraz z numerem zamówienia i przy zakupie 3 nasionek Gnomo lub Flush dwa femi tej samej odmiany otrzymają gratis.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a wiec dostałem wyjaśnienie. teraz nic innego nie pozostaje tylko poczekać, dobrze że kolega zmieni trochę opis owych nasion napewno pomoże to kupującym. Dalej, dodam, że jestem zadowolony z nasionek, ponieważ planty urosły naprawdę zdrowe i duże(nawet za duże), ale to przecież nie problem :ganja:czywiście jeżeli faktycznie zakwitną po 8 tygodniach przy FP 18/24, jak kolega wyżej napisał codziennie uczymy sie czegoś nowego...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To ja jeszcze tylko tak dorzucę do pieca.

Władek, zupełnie nie to miałem na myśli. Wiem, że pestki od Kannabii są świetne i że sam na pewno zaopatrzę się niebawem w jakiś arsenał strainów ze słonecznej Hiszpanii.

Zapytałem skąd są seedy, ponieważ oglądałem na satindiTV wywiad z Pato, który podkreślał niejednokrotnie, że ich nowe automaty zakwitają dwa razy później niżeli 'zwykłe af', ale wiąże się to też z tym, że krzaki będą może i 2x okazalsze.

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ziben wiem wiem, spoko, moja wypowiedź skierowana była do waldiego który po twoim pytaniu i mojej odpowiedzi napisał " z kannabii, acha to wszystko jasne"

To nie jest tak że bronie tych pestek bo je sprzedaje, wiele z nich rozdałem dobrym growerom jeszcze przed tym zanim zacząłem je sprzedawać i okazały się na prawdę zajebiste, chodzi to nie tylko o samo palenie które defakto również jest "prima sort" :) ale i o to jak rosną, jak się rozwijają i w ogóle, dlatego też bronię ich ale i staram się o wyjaśnienie sprawy.

Można powiedzieć że sprawa się wyjaśniła, też oglądałem wywiady z Pato, mam świadomość że w opisie odmiany White Russian był błąd więc daję rozwiązanie tym którzy nie są z nich zadowoleni w poście powyżej.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja też miałem pestki z Kannabi, były to White Killer AF FEM. i miałem dokładnie taki sam problem.

Kurde przecież Pato w wywiadzie mówi o następnej generacji autoflo i właśnie ten White Killer jest z tej nastepnej generacji.

A co do pestek które kupiłem ja, to wszystkie zakwitły i kwitną ładnie pod 18/6. Kiełkowalność 6 na 6 i oczywiście wszystkie to damki. Pozdro

:peace:

EDIT: dzieki za poprawkę White Killer nie jest od Kannabi, wrednymichau coś Ci się chyba pojebało.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No wiec juz moj problem rozwiązany :/.. Big Bandy, ktore kupilem w seedbank trawka mam w boxie 2 miesiace przy swietle 18/6 lampa 250w.. Do tej pory tylko pokazaly plec nic wiecej.. przelączylem swiatlo na 12/12.. Niedlugo boxa przerosną.. Żałosne te pestki, nie sprawdzone, a opisy w seedbanku w ogole sie z nimi nic, a nic nie mają..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+