Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Substral "burza kwiatów" NPK 10/30/20


Bebook

Recommended Posts

nie do końca zrozumiałem, a że jestem tym wysoce zainteresowany zadam następujące pytanie...

Czy opłaca sie stosowac burze kwiatów z plantonem k, i jesli tak to w jakich proporcjach?? czy można np stosowac na całe flo burze a w pewnym momencie zamiast niej plabton k?? i jak to sie mam do stosowania z żelem agrecol mineral który chce stosowac na cały okres kwitnięcia?? porsze o wyczerpującą odpowiedz... bless.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Burza ma skład taki ze przewaza fosfor nad potasem, czyli to jest druga polowa flo na puchniecie skład. W pierwszej polowie zwykle trzeba wiecej potasu k na wypuszczanie wlochow wiec lepszy bedzie w porownaniu do tego okresu planton k. Ale mozna całosc na jednym badz drugim zaleznie co mamy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

z okazji out 2012 odkopuje temat..

mam burze i postanowiłem zrobić z niej roztwór do podlewania. zawartość opakowania - 30dag zalałem litrem wody.

pytanie do Was. czy robiliście z tego roztwór.? czytałem tutaj że ktoś coś takiego doradzał. i drugie pytanie w jakich proporcjach mieszać to teraz z wodą?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Troche odkopie. Daje "Burze~" od ok 2 miechow i rosliny sporo przez ten czas sie rozwinely bez wiekszych problemow. Ogólnie gorąco polecam poniewaz u mnie zadzialal on w sumie jako booster i wale go do tej pory.

Podlewam co 2 podlewanie z odstana deszczowka w proporcjach ktore znalazlem gdzies na necie.

Na 5 litrow wody daje prawie cala zakretke od coca-coli. Podobno to jest ok 5g (nie wiem bo wagi nie mam) i jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+