Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Substral "burza kwiatów" NPK 10/30/20


Bebook

Recommended Posts

Ale coffeeshopy to jeszcze też nie taki wyznacznik, w końcu tam muszą też lecieć w ilość, co nie zawsze wiąże się z jakością ;]

Zależy jaki coffeshop w naprawdę dobrych używają organicznych nawozów i to od razu czuć jak się pali.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

łyżeczka łyzeczce nie rowna. Ja biore w swoje grube dwa paluchy szczypte tak zwana na wage to jest pol g jak chyce w kciuk i wskazujacy ile tam przeniose.

waga na allegro 22 zl z przesylka przydaje sie do nawozow, porownywania ile wyszło materialu itp. /kaska mala a sie przydaje

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 miesiące temu...
Gość krecik-san

Burza nadaje się na całe flo, ma bardzo fajne proporcje NPK i podana w zalecanej ilości (1g/litr) zakwasza wodę do poziomu ok. ph 6,5. Przynajmniej na moją kranówkę o ph 8,5-9 tak działa. We wcześniejszej fazie flo dobrze jest również dodawać nawozu o wyższej zawartości azotu, np. biohumusa.

Planton K ujdzie w tłoku, ale burza jest lepsza.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
Gość mgr.rolnik

uzywałem ten nawoz w tamtym roku na na out i sam niewiem czy jest jakis mega zajebsity..poprostu zwykły nawóz jak ktos chce uzyskac jakies efekty lepsze to mi sie wydaje ze to nie to...takie moje zdanie oczywiscie + jest to ze jest ogulnodostepny oraz tani

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+