Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Substral Terra Osmocote


SmakMaroca999

Recommended Posts

Substral terr ktory zabezpiecza potrzeby pokarmowe rosliny na okolo 12 miesiecy.a osmocote to gotowe podloze do roslin domowych,zawiera niezbedne skladniki aby rosliny mialy zdrowy wyglad i sie dobrze rozwijaly.

Jest to mieszanka torfu niskiego oraz wysokiego odpowiadajacego za utrzymanie powietrza w strefie korzeniowej.Torf niski zabezpiecza utrzymanie wilgoci w podlozu i skladniki pruchnicze dla roslin.

Mieszanka jest wzbogacona nawozem Osmocotte ktory zabezpiecza potrzeby pokarmowe roslin na okolo 12 miesiecy.

Dodatkowopodloze zostalo uszlachetnione naturalnym kruszywem -Wodnikiem,ktory poprawiaproces wchlaniania wody,powietrza i substancji odzywczych oraz stabilizuje poziom pH.Wodnik dziala jako stabilizator eliminujac duze wahania wilgotnosci oraz wplywa pozytywnie na strukture podloza.

Podloze wzbogacone mieszanka nawozow:

OSMOCOTE NPK 15-09-09

PLANTA STARTER NPK 10-52-10

Zawiera 40g mieszaniny nawozow oraz 280g ZEOLITU

pH w H2O:5,3-5,8

Przewodnosc elektryczna roztworu wodnego EC:ponizej1,5mS/m

Frakcja 0-20mm

Polecam te podloze na out i ind sam juz stosuje je juz trzeci rok .Pozdrawiam i z fartem :D

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ziema jest dobra ale nawozu nie da sie tak łatwo wypłukać i smak jest zjebany przez to. sam to stosowałem raz i właśnie ze wzgledu na dlugosc utrzymywania się nawozu dalem sobie z tym spokoj :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Cześć wszystkim, ziemia opisana powyżej zawiera pokłady gotowego nawozu. Natomiast ja znalazłem w sklepie ziemię Substral Natural - gotowe podłoże do siewu. Jak pisze producent "Gotowe podłoże do wysiewu, pikowania i sadzenia. Szczególnie polecana do rozsad. Jest mieszaniną torfu wysokiego i niskiego. zawiera biokompost i krzemionkę". Z opisu na jakiś forum wyczytałem, że ziemia do siewu charakterysuje się drobniejszą strukturą od ziemi kwiatowej tradycyjnej.

 

Pytanie czy nie zaszkodzę roślinom upychając je do takiej ziemi?

 

 

substral - Ziemia do siewu

Ziemia do wysiewu, pikowania i sadzenia. Szczególnie polecana do rozsad. Jest mieszaniną torfu wysokiego i niskiego. Zawiera biokompost i krzemionkę.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+