Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Znalazłeś spota pod koniec kwitnienia...


Gość Janekk

Recommended Posts

Witam,
Co byście zrobili w danej sytuacji... Wiem że pokusa wielka i wiele osób pewnie wybrało pozycje nr.1 znając życie.
Hehe ja wszystkiego na pewno nie scioł bym bo jak ktoś by mi taki manewr zrobił to bym życzył mu najgorszego, a jak bym wiedział jeszcze kto to zrobił nie wiem co bym mu zrobił :ph34r: . Dlatego wzioł bym sobie na spróbę jakiegoś sampelka i poszedł dalej..
Ciekaw jestem waszych, szczerych odpowiedzi...
Jak temat wyda się głupi to koszyk.
pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bardzo dobra ankieta, pozwoli po części zbudować całościowy profil psychologiczny użytkowników forum :D.
Ja osobiście, to bym wybrał opcję tak między 2, a 3, ale zaznaczyłem dwa, bo tak 'ścinasz', to nie to o co mi chodzi ;). Chodzi o to, że jakby to był jakiś bujny spocik, z 30 krzakami, to bym sobie jednego bobsona 5g upindolił na spróbowanie (jeśli byłyby już wystarczająco dojrzałe ;)). Ja to przyrównuję, bez prawie żadnych różnic, to dziabnięcia sobie jabłka z czyjegoś sadu przechodząc akurat :D.

Bless!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Panowie przecież w temacie wyraźnie jest napisane "pod koniec kwietnia"! Sami dobrze wiecie jak wyglądają sadzonki pod koniec kwietnia... więc jakie ścinanie i czego? :P

A jeśli chodzi o wybór pod koniec września, to hmm może zrobiłabym zdjęcie i pokazała Wam jak wspólnymi siłami zasiewamy kraj. Sama mam przykre, złodziejskie doświadczenia z kilku spotów dlatego nie zrobiłabym tego samego, nawet w akcie zemsty :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Myślę, że wszystko zależy od ilości krzaczków...

Gdy by miał z 10/15 to też na pewno 10/5 g bym

ujebał, ale całości bym w żadnym wypadku nie wziął

bo wiem ile w to trzeba czasu,mamony i serca włożyć..

Btw tak w ogóle ciekawy wątek poruszyłeś.

Bless ;)

Dosyć dwuznacznie to napisał i nie zajarzyłem jeżeli

spotkał bym taką uprawę to napewno bym nic

nie wziął..

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bardzo dobry pomysł z tą ankietą :D gratki :P Szczerze mówiąc, to upindolił bym sobie jakiegoś topka :D ale to zależy od wielu czynników :)

Jakbym miał swojego dużo palenia raczej bym nie brał :P a jakbym cierpiał to pewnie bym się poczęstował, chociaż chciałbym wtedy poczekać na ziomka który posadził i przsmażyć z nim :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja bym krzaczka ukradł gdyby było ich tam kilka :) gdyby byly ze 2 albo ze 3 to ze 2 topy.

niby nie moje, ale tuż to szczęście znaleźć coś takiego.

ludzie też zbieraja grzyby w lesie mimo ze zwierzeta maja z nich pożywienie i nikt z tego powodu nie robi afery, toteż mały procent z takiej uprawy też by wielkiej szkody nie wyrządził :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+