Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Znalazłeś spota pod koniec kwitnienia...


Gość Janekk

Recommended Posts

Około 50 % krzaków bym ukradł. Ktoś wkłada w to serce i ciężką pracę ale na pewno nie przeszedłbym obojętnie. Myślę, że wyglądałoby to podobnie do działań leśnych zwierząt, poskubałbym z każdego po kilka topków. Główny bym zostawiał. Okazja czyni złodzieja.

Gorzej jakby ten ktoś zgłosił na policję, że mu krzaki pokradl

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Moje zdanie na ten temat jest taki ze jak by ktoś zauważył krzaczka to nikt by sie nie pokusił go nie za****ć :D i zapewne daje sobie rękę uciąć ze każdy by zaimał :):D czy widzieliście na gl out żeby ktoś komuś za****ł topka ? raczej krzaka,krzaki :D w przypadku moim tak było i niestety niki wiec dla mnie takie pisanie ze po topku czy obejść i oglądnąć nie wchodzi wogóle w rachube :D pozdro.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja tez znalazlem 4 passiony(chyba) pod koniec wczesnia jakos, powiem szczerze ze z 4 passionkow sciaglem sobie jakos z dyszke, tak ze nawet hu*a bylo widac, reszta zostawilem :) ja jakos nie umiem krzywdzic, bo wiem ile wysilku trzeba wlozyc, oby kazdy kto znajdzie niech sobie ztestuje topka a reszta niech go nie obchodzi :)

bless ya

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja bym sobie uciął jakiegoś ładnego topa ...albo i dwa (zależy ile by tego było :D)

Wychodzę z może i brutalnego założenia, że spoty powinny być dobrze ukryte, i jeśli ktoś znajdzie mojego to JA dałem dupy i mogę mieć pretensje tylko do siebie.

Na ostatnim oucie na jednym spocie ktoś za****ł mi kilka roślin, które miały miesiąc a na drugim po prostu wyrwał i zostawił. Sam nie wiem który z tych frajerów był głupszy. Ale to była moja wina.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+