Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

"Marihuanę na całym świecie pali 166 mln ludzi"


weeed

Recommended Posts

Bądźmy poważni, zioło to jak najbardziej narkotyk.

To teraz mnie zaginąłeś.

Jakby Ganja była narkotykiem to byłaby zakazana we wszystkich krajach na świecie ( w końcu feta,koka i inne gówna są zakazane, nieprawdaż? ). Narkotyk to coś wytwarzanego sztucznie a nie rośnie sobie w ziemi i to jest narkotyk? Bądźmy poważni.

Btw. Alkohol - jedyny zalegalizowany narkotyk ciężki i jest legalny i nikt nie powie, że to narkotyk bo jest legalne ..

Więc bądźmy ludźmi i rozumiejmy to co piszemy.

One L :peace: ove.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bądźmy poważni, zioło to jak najbardziej narkotyk.

To teraz mnie zaginąłeś.

Jakby Ganja była narkotykiem to byłaby zakazana we wszystkich krajach na świecie ( w końcu feta,koka i inne gówna są zakazane, nieprawdaż? ). Narkotyk to coś wytwarzanego sztucznie a nie rośnie sobie w ziemi i to jest narkotyk? Bądźmy poważni.

Btw. Alkohol - jedyny zalegalizowany narkotyk ciężki i jest legalny i nikt nie powie, że to narkotyk bo jest legalne ..

Więc bądźmy ludźmi i rozumiejmy to co piszemy.

One L :peace: ove.

Ja jak najbardziej rozumiem to co piszę. Zioło to narkotyk, alkohol to narkotyk, tytoń tak samo. Wszystkie środki mające działanie psychoaktywne są narkotykami.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A teraz troszeczkę przeze mnie przerobiony art.

"Gdzie najczęściej spożywa się alkohol? Z raportu naukowców TrawkaGroup na całym świecie wynika, że w Polsce. To tam ponad 84 procent ludzi miało z nią kontakt. Z badań wyszło, że pije aż 2,3 mld ludzi na całym świecie.

To aż co 3 osoba na Ziemi. Z raportu naukowców wynika, że kontakt z narkotykiem miało 72 procent mieszkańców Azji, 65 procent w Afryce i 76 w obu Amerykach. W Europie i Australii pije około 86 proc. ludzi między 15-stym, a 64-tym rokiem życia.

Najczęściej po narkotyk sięgają nastolatki i młodzi ludzie około 25. roku życia. Zanim zaczną pracę na etacie, zawrą małżeństwo czy będą mieli dzieci. Zwolenników alkoholu najszybciej przybywa w Ameryce Łacińskiej i Europie. Z badań wynika, że 68 proc. Amerykanów pije narkotyk codziennie, a od 71 do 74 proc. przynajmniej raz w tygodniu."

Jednak wciąż LEGALNY.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bądźmy poważni, zioło to jak najbardziej narkotyk.

To teraz mnie zaginąłeś.

Jakby Ganja była narkotykiem to byłaby zakazana we wszystkich krajach na świecie ( w końcu feta,koka i inne gówna są zakazane, nieprawdaż? ). Narkotyk to coś wytwarzanego sztucznie a nie rośnie sobie w ziemi i to jest narkotyk? Bądźmy poważni.

Btw. Alkohol - jedyny zalegalizowany narkotyk ciężki i jest legalny i nikt nie powie, że to narkotyk bo jest legalne ..

Więc bądźmy ludźmi i rozumiejmy to co piszemy.

One L :peace: ove.

Chłopie weź się do edukuj bo z krzesła spadłem... Nie masz pojęcia o czym piszesz, nie wiele się różnisz od tych z władzy. Tak to jest jak decydują o losach wszystkich "typowi przeciętni obywatele", jedynie dobrzy naukowcy mają racje (w sprawach technicznych, biologicznych, społecznych, chemicznych itd. w zależności od specjalności). Narkotyk w sensie biologicznym jest to substancja która oddziałuje na ludzką psychikę, czyli cyt. "substancja chemiczna oddziałująca na centralny układ nerwowy bezpośrednio wpływając na funkcje mózgu, czego efektem są czasowe zmiany postrzegania, nastroju, świadomości i zachowania.". THC jest tak samo narkotykiem jak kawa, amfetamina i paracetamol. Nie jest ważne czy coś jest pochodzenia naturalnego czy laboratoryjnego (dzisiaj z łatwością powstają barwniki i substancje smakowe w 100% identyczne jak naturalne, tak samo przyswajane przez organizm) ale ważne jest to jaka interakcja zachodzi w ciele człowieka. Jeśli twierdzisz że natura jest taka dobra to sobie zjedz naturalnego muchomora sromotnikowego, a jest wiele syntetycznych substancji które dla organizmu są zdrowsze niż jedzenie które jemy. Dlatego, że toksyczność THC jest bardzo bardzo mała i nikt jednoznacznie nie określił że długotrwały kontakt powoduje jakieś konsekwencje, uważam że powinno się sadzić, palić, zalegalizować. Mówisz że alkohol jest wytworzony sztucznie, nie prawda, przynajmniej nie do końca. Już za czasów dinozaurów pewne małe ssaki jadały sfermentowane winogrona a później chodziły pijane. Etanol jest jak najbardziej naturalnym produktem procesu trawienia drożdży (czytaj gównem grzyba).

Więc bądźmy ludźmi i rozumiejmy to co piszemy.

Więc się do tego zastosuj;) Hehe jak napisałeś "Bądźmy poważni" to wybuchłem śmiechem;) Bless :blant:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

166mln ludzi pali marihuanę..hmm..ok..ale z czasem ich będzie jeszcze więcej... I ciekawi mnie na co czekają jeszcze z ta ustawa ..na własny użytek..bo zamiast mieszkań będą budować wiezienia..Bo większość karanych siedzi za narkotyki..nie jakiś dill..tylko za posiadanie...na własny użytek jakieś małe ilości..x_X A liczby ciągle rosną..Ciekawe co będzie za 5lat.. Jak Kaczorek pójdzie w pizdu..bo nie wierze że będzie dalej Prezydentem...bo jak znowu go wybierze nasze społeczeństwo to ja z tego kraju sp*******m w ch*j!..Wybaczcie za mały offtopic...Bless! :happy:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+