Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

"Marihuanę na całym świecie pali 166 mln ludzi"


weeed

Recommended Posts

Gdzie najczęściej pali się marihuanę? Z raportu naukowców University of Queensland w Australii wynika, że w Azji. To tam ponad 30 procent ludzi miało z nią kontakt. Z badań wyszło, że pali aż 166 mln ludzi na całym świecie.

To aż co 25 osoba na Ziemi. Z raportu australijskich naukowców wynika, że kontakt z narkotykiem miało 31 procent mieszkańców Azji, 25 procent w Afryce i 24 w obu Amerykach. W Europie i Australii pali około 18 proc. ludzi między 15-stym, a 64-tym rokiem życia.

Najczęściej po narkotyk sięgają nastolatki i młodzi ludzie około 25. roku życia. Zanim zaczną pracę na etacie, zawrą małżeństwo czy będą mieli dzieci - pisze agencja Reutera. Zwolenników konopii indyjskich najszybciej przybywa w Ameryce Łacińskiej i Afryce. Z badań wynika, że 10 proc. Amerykanów pali narkotyk codziennie, a od 20 do 30 proc. przynajmniej raz w tygodniu.

Źródło: gazeta.pl

Link to comment
Share on other sites

Czytalem ten artykul na innej stronie niz gazeta.pl i tam tytul artykulu brzmial "Cpamy na potege" Szkoda tylko ze caly artykul mowil o marihuanie a nie innych uzywkach. Manipulowanie nami nie skonczy sie zapewne dopoki nie dojdzie do zmiany ustawy. Puki co nalezy walczyc dalej.

Link to comment
Share on other sites

Kocham takie "raporty".

wzieto losowa probe z danej populacji i uogulniono wynik do calego swiata. spoko .

Ciekawe jak wyglada sprawa losowosci jednostki , poszli na jakas dzielnice slynaca z sredniej ilosci narkomanow i pytali sie ? Niby jest duzo osob ktore pali na swiecie ale puki nie zrobi sie masowego spisu ludnosci nie mozna podac danych tak uogulnionych , szczegolnie w %

Link to comment
Share on other sites

To chyba dobrze ze tyle ludzi "ćpa" w końcu im nas więcej tym lepiej a i człowiek czytając takie coś pomyśli, "o tyle ludzi to pali, zwolenników przybywa hmm to chyba nie jest takie złe jak nam wmawiają jednak" ;)

:peace:

Link to comment
Share on other sites

Najbardziej minie śmieszy to że w Polce zajmują się, walczą z miękkim "narkotykiem" jakiem jest Marihuana :ganja: Jak by nie mieli innych spraw, problemów. :trawka:

Masz rację, dlaczego nie zajmują się gwałcicielami którzy są na wolności, pedofile,mordercy których sąd być może uniewinnił... a ścigają coś za co nie ma najmniejszego sensu.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+