Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Złapany za jointa? Na odwyk, nie do więzienia


poin123

Recommended Posts

ten pomysł dalej jest chory, bo przeciętny Kowalski, nie radzący sobie już z uzależnieniem od MJ, zgłosi się na terapię, oczywiście policja będzie interweniować, a wtedy mu pewnie postawią warunek: leczymy cię, ale powiedz od kogo brałeś towar...

Czyli w dalszym ciągu, przeciętny Kowalski ma ograniczone prawo do leczenia się ze swojego nałogu.

To wszystko to takie pier*olenie kotka za pomocą młotka, byle "kupić" jak najwięcej wyborców na zbliżające się wybory...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 49
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No dobra ale lepiej iść na leczenie niż do paki, a przecież jak ci będą jakieś tabsy dawali to zawsze możesz skitrac w paszczy jakoś albo wyrzygać zaraz po podaniu. I wole tez iść na leczenie niż nie mieć żadnych represji(leczenie, wiezienie) i wydać dilera czy ziomka jakiegoś.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak jak było dawno temu wiadomo, PO = PIS - paranoja - ojciec dyrektor + łagiewniki + bycie politycznymi prostytutkami . Robią wielkie łał że coś robią a jak nie daj boże to co robią miałoby zabrać im jakieś głosy to jak chorągiewka w tv zmieniają zdanie, to są c*py a nie faceci co trzymają się jednego zdania. Osobiście jestem za SLD, jednak oni są jak ślimaki i zanim by coś zmienili zeszło by dużo czasu... UPR osobiście bym nie zaufał bo bądź co bądź są konserwatywni i nie wiadomo czy byłoby jak to mówił Korwin-Mikke.

Moim zdaniem trzeba założyć "Podziemny Krąg" i co nieco rozjebać w tym kraju :)

:zliscia: Typowo babilońskie myślenie, takie metody to w rosji 92 lata temu...

Zróbmy zielone miasteczko pod domem premiera :zbakany:

O to już jest jakiś pomysł. Tylko by trzeba dużo luda, i do tego byloby niebezpiecznie z :pies:

No dobra ale lepiej iść na leczenie niż do paki

Czy ja wiem?? Myśle, że na jakimś leczeniu, terapii bardziej pierze beret człowiekowi niż odsiadka na puszce

W sumie nie wiadomo co gorsze... Na pewno lepsza "terapia bez wydawania kogokolwiek"

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O to już jest jakiś pomysł. Tylko by trzeba dużo luda, i do tego byloby niebezpiecznie z :pies:

Z 200 osób max by wystarczyło, 200 namiotów to tak sie wydaje ale to by była duża ilość, a z :pies: co by było? Iść bez grasu i tak jak pielęgniarki mogły to czemu my nie ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak zwykle sobie tylko czytałem posty tutaj, ale chyba ten temat zmotywował mnie do napisania czegoś tutaj pierwszy raz, więc przy okazji witam Was serdecznie i pozdrawiam :) Co do tematu. Legalizacja moim zdaniem jest tylko kwestią czasu, to nie ulega żadnej wątpliwości, zbyt wiele się o tym mówi, zbyt wielu ludziom na tym zależy, nie mniej uważam, że trzeba się uzbroić w cierpliwość. Ktoś tu powiedział, że za 10 lat odejdą Ci "chorzy" wyborcy chodziło zapewne o moherowe berety - ich odejście nic nie zmieni - pojawią się następne - tutaj to chyba kwestia przemienności pokoleń. Politycy też nie są wieczni i w końcu pojawią się w rządzie młodzi ludzie (na dzisiejsze warunki) i niejako ich obowiązkiem będzie legalizacja, jako, że będą z "naszego" pokolenia w którym trawka nie jest jakimś cholernym tabu, którzy nie raz i nie dwa sami sobie popalali. Mam nadzieję, że wyraziłem się jasno w tej kwestii, choć może jestem zbyt wielkim optymistą ?

Peace !

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie dajcie sie omamic SLD. przeciez to zlodzieje komunisci gangsterzy i nie wiadomo co jeszcze. Rozjebali cala gospodarke i zachodnie koncerny przejely nasz rynek. a ludzie dalej sie nabieraja na ich gadanie, ku**a, spojrzcie ile bylo tych afer! i nie pieprzcie ze teraz jest tak samo bo teraz to zwykle klotnie politykow. PO i PiS je**c. Ale wole nawet ich niz SLD, ogolem to UPR to najlepsza opcja, sa moze konserwatywni. Ale co was interesuje ich konserwatyzm? przeciez nie wyrzuca imigrantow z kraju i nie zakaza aborcji w takich przypadkach jak jest. Za to zalegalizuja ganje i nie beda sie zastanawiac tylko jak zarobic kase i utrzymac sie przy wladzy. Skad wiem? Bo gdyby tak nie bylo to by mieli zupelnie inny program, albo jak PO nie mieliby go wcale. Nie ogladam wiadomosci i nie wiem co sie dzieje ale z tego co zaslyszalem dawniej to tak jest. Ogolem mi sie podoba ta partia. A reszte politykow niech pochlonie ogien. Babylon is fallin

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie oszukujmy sie... zadna partia polityczna nie zalegalizuje ani nawet nie zdepenalizuje mj... z prostej przyczyny, nie ma na to przyzwolenia spolecznego. jakiej partii bysmy nie wybrali to i tak nic sie nie zmieni... dopiero za kilka lat gdy starsze pokolenie odejdzie bedzie mozna myslec o tego typu sprawach...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+