Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Złapany za jointa? Na odwyk, nie do więzienia


poin123

Recommended Posts

@Rodriquez

sek w tym kolego, ze wsrod zwierzat tez sa osobniki homo, to nie jest kwestia wychowania czy wzorcow ktos rodzi sie juz homo, hetero czy bi.

moje zdanie jest takie, ze dopoki nie robisz krzywdy innej zyjacej istocie to reszty nie powinno to obchodzic. daleko mi do homofobii ale i jakos za promowaniem praw gejow nie jestem. zawsze mnie natomiast zastanawialo jak kolesia hetero moze tak poruszac i interesowac to, ze dwoch kolesi puka sie w tylki. czyby ukryty homoseksulalizm, ktoremu umysl probuje zaprzeczyc poprzez agresje w kierunku geji.

zasada jest prosta: nie moj tylek, nie moja sprawa.

jak sie do mnie nie dopieraja i nie migdala sie przy mnie to co mi to wadzi

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 49
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pablosan

Promują, nie kryją sie z tym powoduja demoralizacje i zniesmaczenie.

To jest to co mnie denerwuje a te texty o ukrytym homoseksualizmie to zachowaj do siebie.

Kiedyś było ich zdecydowanie mniej nikt tym sie nie afiszował.

Teraz nagle wszyscy powychodzili i rządają nie wiadomo czego.

To nie jest normalne natura nas taką nie stworzyła!

Bless

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

rodriguez z tym ukrytym homo to nie miala byz zadna wrzuta na ciebie.

jak promuja? jak powychodzili? zauwaz, ze dalej obelga jest nazwanie kogos pedalem.

swoja droga rzuca sie w oczu tu pewna hipokryzja. jako palacz zapewne chcesz zeby nie scigano cie za palanie bo w koncu nie robisz nikomu krzywdy a zarazem nie dopuszczasz do mysli, ze geje tez nikomu krzywdy nie robia.

rozumiem jesli brzydzi cie patrzenie jak sie dwoch kolesi obsciskuje na jakiejs lawce i ok nie powinni tego robic publicznie, a wwalic im nawet mandat za to

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

zrobił sie mały off top ale skomentowac musze.

Zgadzam sie z Pablosanem. Piszemy na forum o marihuanie i chcemy legalizacji podajac najrozniejsze argumenty ktore dla reszty spoleczenstwa(która jest przeciwna lub zmanipulowana przez media i polityke) odbiera jako absurd. Wejdziesz na forum alkoholików oni beda chcieli alkoholu od lat 15 i prawo do pedzenia bimbru w domu oraz mozliwosc picia i najebywania sie byle gdzie. Wejdziesz na forum 'pedałow' i oni beda walczyc o inne przyzwolenia i tak jak dla Ciebie Rodriquez w sprawie trawy wypowiada sie pokolenie rydzyka czy kaczynski tak Ty dla nich jestes takim wlasnie Rydzykiem albo innym przeciwnikiem. Trzeba uczyc sie życ w zgodzie i szanowac innych a nie tępić sie nawzajem.

Zawsze uważalem ze marihuana ma prowadzic do spokoju, pozytywnego nastawienia do życia, szukania kompromisów i tolerancji i po to ma byc zalegalizowana bo nikt nie bedzie sluchac że komus po prostu chce sie jarać. tyle :lol:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hmmmm pedały. Temat bardzo ciężki. Homosie istnieli od zawsze, dziwne bo rozmnażać ze sobą się nie mogą... Mimo że walenie się w odbyt między mężczyznami jest obrzydliwe, żenujące i nienaturalne to państwo w żaden sposób nie może tego kontrolować. Każdy może z własnym odbytem robić co chce tak więc nielegalność tego zupełnie nie ma sensu. Czyli gejom niestety z przyczyn logicznych powinno sie zalegalizować te ich związki. Gorzej z adopcją dzieci, jak są tacy mądrzy to niech sobie sami je płodzą. Inną sprawą jest to co się dzieje np w angli że jak ktoś jest gejem to jak coś takiemu się zrobi to od razu homofobia, i rosną tacy nietykalni. To jest okropne.

Ogólnie to NISZCZYĆ KAPITALIZM, babilon = kapitalizm = nieludzki pościg za pieniądzem ! Budujmy Socjalizm, tylko że z głową!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

bez kitu widze ze jest tu wiele osob ktorzy maja niepokolei w glowie. jak zarymwal kiedys tedzik "e keksy idźcie sie nawzajem piepszyc". to samo wam mowie. wyobraz sobie koleszko jeden z drugim (mowa do tych ktorzy sa wielce tolerancyjni) ze dwoch facetow kolo 40 adoptuje sobie chlopczyka w wieku 2 latek powieddzmy. z czasem gdy dziecko zaczyna zadawac pytaNIA jedno z nich brzmi "tatusiu a dlaczego moja mamusia jest chlopcem?" gdzies kontem oka zauwazy swoich opiekunow ktorzy ostro bzykaja sie w lozku a pozniej jak pojdzie do przedszkola to bedzie podrywac kolegow a niedajboze uprawiac jakis seks oralny w ubikacji. przeciez to nie jets normALne zeby dwoch facetow... to jest choroba, gdyby to nie byla choroba to nikt by na to uwag nie zwrocil, gdyby ot nie byla choroba to mezczyzni rodziliby dzieci. ale tak nie jest i nie rozuymiem po co szukac tutaj jakis idiotycznych pretekstow do poszanowania pedalstwa typu "tolerancja". tolerancja to moze byc religijna, rasowa. ale ze dwoch typow wsadza sobie cos w tyłek to jest okropne. zamiast pomagac tym ludziom, wytlumaczyc im ze sa chorzy, ze to co robia nie jest norma to wy ich jeszcze wpsieracie i w tym momencie taki czlowiek zczyna sobie wmawiac ze wszystko jest z nim ok a to my jestesmy nietolerancyjnie. to jest chore. sram na was pedaluszki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jabolak pozwól, że sie z toba nie zgodzę... akurat mógłbym o tym gadać godzinami i moglibyśmy powymieniac sie argumentami, no ale to nie na temat wiec jesli juz to na prywatnym...

kzk87 - własnie to jest problem, ze "wielka" "tolerancja" zachodnich europejczyków przychodzi do nas bo uwazamy, ze tam jest super i to nasladujemy (tzn. media, politycy-lewacy)

Wlasnie POLSKA jest krajem jeszcze w miare normalnym. Nie chodzi mi tu o zarobki itp. bo mielismy komune. Zreszta zapewniam was, ze panstwa zachodnie jak niemcy czy francja mają ustroj socjalistyczny a zyją na poziomie wyzszym niz my bo osiągneły go kiedyś, kiedy jeszcze mieli normalne rządy.

Panstwo nie moze sie wtrącac w sprawy gejów bo w koncu bedziemy miec sluby gejow, adopcje dla gejów. To jest tylko i wylacznie ich sprawa.

Niestety swiat zmierza w strone totalitaryzmu, na szczescie Polacy, Czesi itp. widzą to bo pamietaja komunizm, jesli nie wyjebiemy naszych "polityków" z ich "schroniska" to bedzie kiepsko.

Ciekawe co powiecie jak w Holandii zakażą zioła. Bo niedlugo podpisujemy traktat lizbonski i unia eur. bedzie jednym panstwem z centralnym rzadem w brukseli (jak ZSRR - Moskwa).

Jesli politykom odjebie to mogą zakazac.

Z drugiej strony mogą tez zalegalizowac.

Wszystko zalezy od tego na czym lepiej się obłowią. Nasze zycie jest w rekach bandy idiotów, idiotów-złodziei, inteligentnych-złodziei ale nie inteligentych-honorowych. No i jest jeszcze ekipa sprzeciwiająca się im- niestety mniejszość, z której tamci potrafia sie tylko smiac szyderczo...

Prawda jest taka, ze afganistan przed wejsciem tam amerykancow produkował jakies zero% heroiny. od wkroczenia amerykancow do teraz o ile pamietam jakies 80% swiatowej produkcji. A to dlatego, ze wladze w ameryce potrzebują pieniedzy podatników na walke z heroiną, dlatego jest im na rękę, ze gdzies ją produkują. Tak jest ze wszystkim (kryzys, terroryzm itp.)

Z ganją jest tak samo. Zresztą myśle, ze MY na tym forum to widzimy, oglądajac medialną propagande.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Prawica = konserwatyzm, klerykalizm, brak postępu, państwo bezdusznych koncernów.

Troche mnie dziwi postawa tutaj ludzi na forum. Bo każdy by chciał żeby państwo "nie zabraniało nam szkodzić swojemu zdrowiu" a za to każdy chce żeby państwo "zabraniało nam robić z własnym odbytem co się chce". Jestem za legalizacją, przeciw pedałom, ale zakazywanie im nie ma sensu z tych samych przyczyn co zakazywanie palenia. Czyli żeby wszystkich nas czy ich pomieścić we więzieniach zabrakło by miejsca

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+