Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Złapany za jointa? Na odwyk, nie do więzienia


poin123

Recommended Posts

myślę że nawet zmiana pokolenia niewiele da, to przecież te stare pokolenie wychowuje te młode, obserwując "młodzież" myślę że nie będzie o wiele lepiej; co więcej, moja babka ma mniej prenensji o palenie niż moja matka, babka zresztą pracowała na polach konopii w czasach kiedy jeszcze nie było takiego "halo" w tej sprawie, no były to oczywiście konopie przemysłowe w PGR-ach, ale traktowało się je jako roślinę a nie jak wcielone zło; ludziom można wiele wmówić i puki ktoś ma w tym interes konopie nie przestaną być diabelskim zielem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 49
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na żadne SLD nie zagłosuje, ta partia chce zalegalizować zwiazki homoseksualne. Ja jestem homofobem i bede dązył do tego zeby takie osoby mialy przymusowe leczenie a nie promowanie bądź tolerowanie...

No i co z tego.. :? Każdy z nas ma prawo do wolności i głoszenia swoich poglądów. :peace:

A tak na marginesie, każdy z nas jest inny i to według mnie jest piękne :razz: Dla mnie nie jest ważne czy jesteś czarny, biały, żółty.. czy jestes Homo, Bi czy Hetero najważniejsze żebyś miał otwarta głowę i serce..

Bless!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Trochę offtop ale dodam coś od siebie.. Wg mnie jak dwóch typa chce się jeb.ć w dupska to ich sprawa i niech sobie to robią jak chcą, ale promowanie tego to rozprzestrzenianie się zepsucia w społeczeństwie. To samo tyczy się "całowania" dwóch gejów w miejscach publicznych. Nie chciałbym żeby w przyszłości moje dzieci musiały na to patrzeć a co gorsza żeby uważały to za normalne...

I zupełnie dziwi mnie, że osoby hetero bronią tych gejów w imię tolerancji.

Zauważyliście może jak bardzo znaczenie tego słowa się zmieniło na przestrzeni ostatnich lat?

Kiedyś pedał szedł do psychiatryka, potem uznano że homoseksualizm nagle przestał być chorobą psychiczną więc wykreślono to z listy chorób psychicznych... Teraz tylko czekajmy aż homofobia zostanie wpisana na tą listę hahahah nie uważacie że świat spada na psy?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Qku, nikt tu nie gada o promwaniu... Zauważ że jak sie para hetero liże w miejscu publicznym to też nie jest to postrzegane przez społeczeństwo jako normalne ot para szczeniaków nie umie sie powstrzymać przed okazywaniem uczuć z czego najczęściej się potem wyrasta...

Niech se każdy robi w spokoju w swoim zaciszu na co ma ochote, do tego trzeba usankcjonować to prawnieaby w przyszłości nie było ale...

Demokracja to najgorszy rodzaj rządów gdyż 51% społeczeństwa może narzucić swoje zdanie jak i mówić jak ma żyć 49%...

Jedyny rodzj rządow szanujący prawa jednostki to Republika, gdzie każdy robi co chce byle nie krzywdzić tym innych... Ale nie republika którą serwuje nam Stany Zjednoczone, lecz ta z początków istnienia tego państwa...

Pozdrawiam wszystkich zdroworozsądkowych nieograniczonych wymogami kultury...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bebook, zgadzam się z tobą.

W demokracji ludzie wybierają tego kto się najlepiej wypromuje. Głownie media mają na to wpływ, a ze są stronnicze to pokazują ludziom tych co im samym pasują.

Druga sprawa, ze nie powinno byc w ogole mowy o slubach gejow czy innych przykrych rzeczach. Panstwo nie powinno sie mieszac w takie sprawy w ogole, to ludzie maja ustalac zasady.

Ktos wymysla, ze zrobi sluby dla gejow i od razu zaczyna sie o tym mowic.

Problem, ktory moglby nie istniec, ale koleś ma teraz poparcie wsrod gejow i dalej jedzie ze swoją propagandą.

Niestety tak to jest dzisiaj, ze panstwo nie zyje dla ludzi ale ludzie dla panstwa.

Kazdy glupi problem musi byc przewałkowany milion razy w tv i w sejmie.

Ale co tam bede pierd**** przejde do puenty :D NISZCZYĆ

SOCJALIZM ! :zliscia: :mniam:

ale zeby zalegalizować MJ zagłosuje nawet na każdego :PP hehhe pozdro!

-zagłosuj na UPR 8)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

kzk87, Rodriquez, a ja jako wolny czlowiek sadze że jesteście ciule i tyle...

Uciskani przez władze za to co robicie i lubicie skazujecie innych na to samo banda ignorantow... a podobno MJ otwiera umysły...

Wcale nie uciskani przez wladze tylko przez natura która stworzyła nas tak jak jest nic tego nie zmieni .Jakoś w zwierzętach ten problem nie występuje tak jak u ludzi.

Dziecko się rodzi aseksualne to lezy w kwestii jego wychowania jak jest zle przyzwyczajone itp to powienien byc leczony !

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+