Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Złapany za jointa? Na odwyk, nie do więzienia


poin123

Recommended Posts

  • Replies 49
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Prawica = konserwatyzm, klerykalizm, brak postępu, państwo bezdusznych koncernów.

Troche mnie dziwi postawa tutaj ludzi na forum. Bo każdy by chciał żeby państwo "nie zabraniało nam szkodzić swojemu zdrowiu" a za to każdy chce żeby państwo "zabraniało nam robić z własnym odbytem co się chce".

Mam nadzieję, że mnie nie masz na myśli bo pisałem coś innego :?

Państwo ma się nie wtrącać, radykalni homosie potworzą sobie pewnie getta i będą w nich szczęśliwi :D

Aha i masz wyrobione "pojęcie" czym jest prawica

A propos - np. PiS to nie prawica

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ehh ludzie, chcemy legalnej MJ, a chcecie zakazać homo? Gdzie tu sens gdzie tu logika? Gdzie tutaj hasła Make peace not war? Palicie gandzie i krzyczycie, "niech państwo się nie wtrąca, to co robię z moim ciałem i zdrowiem to moja sprawa, LEGALIZE" a ku**a chcecie związków homo zakazać i na przymusowe leczenie dawać? Przecież my staniemy się tymi z kim walczymy. Nie chodzi tutaj o legalizacje ślubów czy adopcje dzieci przez pary homoseksualne chociaż cywilne mogły by być ponieważ to ich sprawa że oni się walą w anusy, tak samo jak moją sprawą powinno być to czy chce palić czy nie tak samo to ich jest sprawą czy wolą mieć panienkę czy chłopaka. Nie stawajmy się strona represyjna z którą my też cały czas walczymy, może nam się to nie podobać tak jak wielu ludzi się nie podoba to że pale gandzie ale nie możemy byc takimi hipokrytami. Naprawdę mi też się to nie podoba ale to ich sprawa i po prostu mam na to wy*****e, widzę jak się dwóch chłopa całuje na ulicy to odwracam głowę i podziwiam architekturę i przyrodę a nie. ku**a opanujcie się i popatrzcie na to przez pryzmat naszej walki :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja wam napisze ze odwyk jest h mój ziomeczek przed 18był na odwyku i go trzymali z miesiąc w pokoju 3-2metry bez okien z lampą świecącą całą dobę wic wam powiem ze chyba gorzej być nie może raczej taka izolatka ja siedziałem 24h na Komedzie w takim pierdolniku i miałem dosyć tego pomszczenia a ziomek powiedział ze tak jest jak ktOS wjeżdża na ośrodek żeby nie cwaniakował profilaktycznie 6tygodni w izolatce takie kur hhehe choć ziomek wcześniej się zrywał Policji i dlatego może ale nie polecam nikomu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A propos - np. PiS to nie prawica

To czym jest??

Koks zgadzam się;) Rodriquez też się zgadzam że pedalstwo to choroba ale jeśli masz grype to nikt przymusowo nie każe ci się leczyć. Oni nie czują się być chorymi a na pewno nie czują że powinni się leczyć. Zresztą według państwa palenie mj to też choroba

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

agata

To co jest anomalią jest chorobą. Homoseksualizm jest anomalią a nie normalną rzeczą!

Ludzie czy Wy wszyscy już powariowaliście co sie z tym światem dzieje.

Za niedlugo to pedofilia albo zoofilia tez nie okaze sie chorobą. (czym to się różni?

Tym że pedofile szkodzą dzieciom.

Zoofilia nikomu krzywdy nie robi a jednak jest chorobą. To tak samo jakby zoofila zmuszac do pykania się z ludzmi.

Masakra

http://homoseks.blox.pl/2008/01/LECZENIE-H...EKSUALIZMU.html

Nasza kochana Holandia leczy z homoseksualizmu przeczytajcie to

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No i Rodriquez znowu muszę się zgodzić. Oni powinni się leczyć, nie możliwe żeby takie coś było wrodzone. Geje są efektem złych kobiet i innych gejów, a lesbijki są efektem złych mężczyzn i innych lesbijek. Propagowanie takiego czegoś powinno być jak najbardziej zakazane. Jak już napisałem powinni się leczyć ale nie powinno się ich do tego zmuszać. Piszesz o pedofilach i zoofilach. Zoofilia to znęcanie się nad zwierzętami czyli krzywdzenie innych (chociaż widziałem kiedyś w tv reportaż o zwierzętach które są hodowane do tego celu, ale normalne zwierzęta cierpią), pedofilia to ewidentne krzywdzenie innych. A tym właśnie powinni zajmować się :pies: , właśnie powinni bronić nas społeczeństwo przed tym żeby nikt nam nie robił krzywdy a nie ganiac tych którzy w ich mniemaniu krzywdzą sami siebie... Pewnie zaraz ktoś napisze "a co z nekrofilią? przecież nie można skrzywdzić kogoś kto nie żyje" to odpowiem za wczasu: taaa ale w ten sposób krzywdzisz rodzine nieboszczyka, no i napewno on za życia nie chciał być po śmierci "użytkowany". Co innego jakby ktoś sam taką zgodę za życia zawarł...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+