Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Brałeś? Nie Jedź! Po narkotykach rozum wysiada.


bong

Recommended Posts

posumowujac mamy jakies konkretne informacjie dotyczace tego po jakim czasie mozna kierowac autem zeby narkotesty nic nie wykryly?

wszystko zależy od stężenia thc w organizmie. jak palisz często, to masz bardzo duże szanse, że test coś wykryje. znajomy zapalił lolka wieczorem, a następnego dnia miał kontrole i lipa. wykryło thc. jeśli nie trzeba jeździć, to czy nie lepiej się przejść? zaburzenia psychomotoryczne występują po marihuanie i co do tego nie ma wątpliwości. a prawo jazdy powinni zabierać, jeśli ktoś faktycznie prowadzi po paleniu, a nie dzień później.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja napisze wam moją historię, z początku wakacji 09

otóż pojechaliśmy z ziomem podlać krzaczki do lasu(niemogłem jechac na rowerze bo miałem awarie) po akcji spokojnie zjaraliśmy lola na dwóch i zaraz kumpel sie pyta czy chce prowadzić ?(jest tam taki wyasfaltowany odcinek po którym mało kto jeżdi)

a ja no to:

-nie no co ty ja nigdy nie prowadziiłem a codopiero zbakany

on nalegał bo chciał pewnie sprawdzic czy sie nadaje

Wsiadłem za kierołke, ruszyłem z kapcia i jechałem jakiś kilometr(naszczęście nic z przeciwka nie jechało, bo tego obawiałem sie najbardziej) Jako niedoświadczony kierowca jechałem jakieś 40kmh,zatrzymałem sie bez sprzęgła itd ALE

od tego czasu czuje że moge jeżdzić samochodem, czuje sie owiele pewniej i niezapomne tego do końca życia

Wracając do tematu jeśli chcesz jeżdzić zjarany musisz być doświadczonym kierowcą, i oczywiście nieściągnąć o jednego za dużo

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+