Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Brałeś? Nie Jedź! Po narkotykach rozum wysiada.


bong

Recommended Posts

Zgadzam się z tym, ze jeśli ktoś jest naprawdę odpowiedzialny i wie że jest w stanie bez problemu kierować i nie sprawia to faktycznej różnicy w prowadzeniu auta to może nim jechać. Chodzi mi o to, że niektórzy się przeceniają i myślą że są w stanie jechać a tak naprawdę są zagrożeniem na drodze. Fakt również że wiele trzeźwych kierowców jest większym zagrożeniem niż ci na "highu" albo już po, jednak to już trochę inny temat. Chodziło mi o to, no i do tego ten twój post zabrzmiał, sorry, ale jak post 15latka który uważa, że jak jedzie na fazie to jest kozak :x

Takie moje odczucie, no offence 8)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no nie wiem skad to odczucie ze podniecam sie jazda na pizdzie, a juz wogole ze brzmi jak 15 latka to mnie zabiles... Specjalnie w taki sposob pisalem posta zeby nie pokazywac ze sie tym podniecam, tylko w taki sposob, zeby opisac jak dziala na mnie.. Wiadomo, kazdy inaczej to odbierze, ale przykro mi ze tak to odbierasz bo sam nie trawie kozakow podniecajacych sie nie wiadomo czym i sam staram sie "bytowac" w taki sposob zeby nie kozaczyc. Rozumialbym Twoje zdegustowanie jakbym napisal np.

"a ja jezdze czesto na pizdzie jest zajebiscie :D inni nie potrafia ale ja umiem. Ale jestem prze ch.uj prawda? :D:D super chlopaki, naprawde musicie sprobowac, jezdzijcie na pizdzie bo to jest git!! oł jee :joint: i nie bojcie sie :pies: jarac i jechac!" - to bym bardziej przyznal ze brzmi jak podnieta pokroju kozaczacego 15 latka.

No ale jak tam uwazasz :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Trzeba czytać to co ktoś napisał i odpowiadać w związku z tą wypowiedzią a nie to co się komuś wydaje lub na to jak coś komuś zabrzmiało. To właśnie duży problem debat w telewizji ludzie nie odpowiadają na pytania, nie słuchają lub nie chcą słuchać wypowiedzi poprzedników, ponieważ już wcześniej wiedzą co chcą powiedzieć.

Ty jesteś przeciwnikiem jazdy po paleniu i widząc takiego posta chciałeś koniecznie wyrazić to nie próbując zrozumieć o co chodzi. :peace:

Ps. cannabis_2.2 to chyba nie do Ciebie było :]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To było do Cookiego. Z Twoimi postami się zgadzam praktycznie w 100%, i Cookie czytaj posty uważnie, nie napisałem że jestem absolutnie przeciw jeździe po paleniu, bo to zależy od tego ILE paliłeś i jak się czujesz. Żeby nie było sam teoretycznie jeździlem "po paleniu" z tym że wziąłem z 3-4 buchy i po ok 4-5h wsiadłem do auta bo akurat tego wymagała sytuacja :) Jeździło mi się normalnie, bo nic nie czułem żądnej fazy byłem trzeźwy, za to nie wiem jakby było gdybym wsiadł od razu do auta. Koniec tematu z mojej strony, nie ma sensu dochodzić na siłę swoich racji, każdy i tak robi jak uważa :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A ja nie napisałem ze ty napisałeś :wink: w tym temacie to raczej wszyscy mamy podobne zdanie ale jazda po paleniu to dłuższa rozkmina, bo o ile z jazdą po alko sprawa jest oczywista to po mj juz nie, a tak naprawdę gdyby ludzie jeździli zgodnie z przepisami to wypadków by nie było po mj czy nie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie ma czegos takiego jak :buch: na lepsza orientacje. Po zielsku zawsze jezdzi sie gorzej. Czas reakcji sie wydluza i to jest wlasnie podstawowa roznica. Z tym ze niektorzy nawet po skroceniu szybciej reaguja i przy tym prowadza lepiej niz trzezwy ale z opoznionym zaplonem. Jak poszczegolne osoby sie do tego odnosza to ich sprawa ale nie sadze zeby byla potrzebna dyskusja czy marihuana poprawia czy pogarsza refleks. Niektorzy zapieraja sie, ze po alko jezdza lepiej :D

Orientuje sie ktos czy rzeczywiscie jest karalna jazda tydzien po paleniu? Mam na mysli czy to tylko teoria czy tak naprawde jest. Bo dotychczas bylo jedynie o jazdach w stanie upalonym.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+