Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Brałeś? Nie Jedź! Po narkotykach rozum wysiada.


bong

Recommended Posts

na moim przykladzie, jade po jaraniu ok wczuwam sie jade prosto elegancko zajebiscie plyne wozkiem luz no nie ale tu patrze stoi dziewczynka w rozowej sukience z lizakiem w buzi trzyma kotka na rekach i bawi sie zapalka no to ku**a ja nie wiem co mam robic. a to najgorsze jest bo po jaraniu jak przejdzie faza np. na drugim dzien sie jedzie to strach jak cie wredny pies wezmie na krew noz ku**a ello

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Podobno dobrą alternatywą na test na sline jest kwasek cytrynowy w proszku troche wukreci ale utworzy sie durzo sliny i z upływem kilku minut po zarzyciu test zwariuje nie wykarze konopii zasłyszana wiadomość nie potwierdzona więc ostrożnie :zmiazdzony: :bigblant: :bongo:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 miesiące temu...

Brałeś? Nie Jedź! Po narkotykach rozum wysiada.

Chodząc po stronach, zauważyłem baner strony rozumwysiada.pl. Jest to mądrze prowadzona kampania mająca przeciwdziałać brania narkotyków kiedy będzie się jechało samochodem. Cieszy mnie, że osoby biorące narkotyki nie są w jakikolwiek sposób dyskryminowane tym ostrzeżeniem, a argumenty wydają się przekonywujące.
Polecam sprawdzić stronę.



PS.
Mam pewną propozycje do administracji. Zapewne jako mądrzy ludzie
dostrzegacie, że jazda pod wpływem to spore niebezpieczeństwo. Tak więc może udałoby się zamieścić baner z tamtej kampanii na stronie naszego forum. Zapulsowałoby to w środowisku mediów i ludzi. Czekam na Wasze zdanie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W przypadku kiedy paliłeś dwa dni temu, a pieski zrobią ci kontrole podczas jazdy i wykryja THC też będziesz tak bardzo popierał tą akcję?

Oczywiście akcja jest ok, ale akurat my mamy ten problem, że testy mogą wykryć THC 24h albo i jeszcze dłużej od zażycia (zależy od rodzaju testów)...

A wg. kilku eksperymentów palacze jeżdżą ostrożniej niż na trzeźwo...

Stronka faktycznie obiektywna i godna uwagi :] :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Są testy na pot i ślinę, które wykrywają tylko kilka h 'po', powoli zaczynają wchodzić w Polsce, ale ostatecznie ich wyniki potwierdzane są badaniem moczu....

I wciąż niestety często zdarza się, że nie mają testów to od razu na mocz biorą...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A ja wlasnie chcialbym powiedziec ze juz coraz wiecej policyjnych samochodów posiada takowe testy ale jedynie takie jak to powiedzial Squart, na pot i śline które mozna wykonac od ręki .A psy wiadomo przy kontroli chcą wiedziec na biegu czy ktos bral przed jazda A taki test co psy posiadaja to nie ma szans ze po 24h wykryja nie wiem czy nawet po 6h po zapaleniu cos wykryje :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

prawda jest taka ze marihuana zaslepia.... ja tak naprawde, wstyd sie do tego przyznac siadam za kolo zawsze gdy jestem pojarany. mam z tego niewyobrazalna przyjemnosc... wydaje mi sie ze jezdze lepiej i wogole super sie smiga.. i to wlasnie jest to zaslepienie....

kazde badania twierdza jasno ze po mj nie wolno wsiadac za kolko.

niby jezdzimy wolniej( przynajmniej 99 % ludzi ktorzch znam i jedza po mj jezdzi ostrozniej bo czas plynie inaczej i wydaje im sie ze i tak juz zapierdalaja ..:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To prawda jeździ się wolniej ale nie powiedzialbym że lepiej. Zdarzalo sie prowadzic zarowno po paleniu jak i po piciu, a ostatnio palilem mj rozrobioną z szałwią wieszczą (wiem wiem poje*ane, ale cuż akurat nie mielismy tytu za to wielki wor szalwi xddd) no i potem jechalem, to zawadzilem o kraweznik z jednej i z drugiej strony co normalnie za nic by sie nie stalo. A rozbraja znajomy co 15 godzin po piciu wodki boi sie wsiasc za kolko a pol godziny po spaleniu wsiada za kolko i jedze ladnych parenascie kilometrow do dupy -.- Zdecydowanie lepiej jezdzic na trzezwo bo to nie sa jaja

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+