Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

B. minister zdrowia nie chce karać za posiadanie "działki"


shizo91

Recommended Posts

Ja niemoge ide chyba na posła żeby się uzbierało tych piętnastu. Jak ktoś wystąpi z taką propozycją to może to jakoś przegłosują i będzie można mieć te małe ilości.

 

B. minister zdrowia nie chce karać za posiadanie "działki"

 

Nie karać za posiadanie nieznacznej ilości narkotyków, jeśli przestępca wyda dealera – taką zmianę prawa zapowiedział minister sprawiedliwości Andrzej Czuma. Socjaldemokracja Polska idzie dalej i składa projekt zmian w ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii - ustalił serwis tvp.info. 
 
Mimo że SDPL w sejmie nie ma 15 posłów, którzy powinni się podpisać pod projektem, by można go było złożyć w parlamencie, zamierzają zaprezentować go w najbliższym tygodniu. - Liczymy na poparcie klubu Lewica, posłów niezrzeszonych i oczywiście ministra sprawiedliwości - wylicza Bartosz Dominiak. 
 
SdPl wraca do pomysłu Marka Balickiego z 2005 roku. Lewicowy poseł, wówczas minister zdrowia, proponował, by odejść od karania za posiadanie niewielkich ilości narkotyków. - Chcemy, by prokuratorzy i sądy mieli możliwość niekarania za posiadanie nielicznej ilości narkotyków. Bo przecież nie chodzi o to, by policja zrobiła kolejny nalot na dyskotekę i zatrzymywała kilkanaście osób, a dilerzy byli na wolności – tłumaczy Dominiak. 
 
By przeforsować swoje propozycje, SdPl potrzebuje poparcia innych polityków. – Włączę się w pracę nad każdym projektem, który będzie szedł w stronę liberalizacji prawa – zapowiada Marek Balicki, który sceptycznie patrzy na propozycje ministra Czumy. – Pierwsze deklaracje były optymistyczne, ale gdy pojawiła się krytyka, minister zaczął się wycofywać i sugerować, ze kara nie spotka tych, którzy podejmą współpracę z organami ścigania. Za takim rozwiązaniem na pewno nie zagłosuję – mówi Balicki. 
 
Agata Kondzińska 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,B-minister-zdrowia-nie-chce-karac-za-posiadanie-dzialki,wid,11371140,wiadomosc.html

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+