Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

B. minister zdrowia nie chce karać za posiadanie "działki"


shizo91

Recommended Posts

Ja niemoge ide chyba na posła żeby się uzbierało tych piętnastu. Jak ktoś wystąpi z taką propozycją to może to jakoś przegłosują i będzie można mieć te małe ilości.

 

B. minister zdrowia nie chce karać za posiadanie "działki"

 

Nie karać za posiadanie nieznacznej ilości narkotyków, jeśli przestępca wyda dealera – taką zmianę prawa zapowiedział minister sprawiedliwości Andrzej Czuma. Socjaldemokracja Polska idzie dalej i składa projekt zmian w ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii - ustalił serwis tvp.info. 
 
Mimo że SDPL w sejmie nie ma 15 posłów, którzy powinni się podpisać pod projektem, by można go było złożyć w parlamencie, zamierzają zaprezentować go w najbliższym tygodniu. - Liczymy na poparcie klubu Lewica, posłów niezrzeszonych i oczywiście ministra sprawiedliwości - wylicza Bartosz Dominiak. 
 
SdPl wraca do pomysłu Marka Balickiego z 2005 roku. Lewicowy poseł, wówczas minister zdrowia, proponował, by odejść od karania za posiadanie niewielkich ilości narkotyków. - Chcemy, by prokuratorzy i sądy mieli możliwość niekarania za posiadanie nielicznej ilości narkotyków. Bo przecież nie chodzi o to, by policja zrobiła kolejny nalot na dyskotekę i zatrzymywała kilkanaście osób, a dilerzy byli na wolności – tłumaczy Dominiak. 
 
By przeforsować swoje propozycje, SdPl potrzebuje poparcia innych polityków. – Włączę się w pracę nad każdym projektem, który będzie szedł w stronę liberalizacji prawa – zapowiada Marek Balicki, który sceptycznie patrzy na propozycje ministra Czumy. – Pierwsze deklaracje były optymistyczne, ale gdy pojawiła się krytyka, minister zaczął się wycofywać i sugerować, ze kara nie spotka tych, którzy podejmą współpracę z organami ścigania. Za takim rozwiązaniem na pewno nie zagłosuję – mówi Balicki. 
 
Agata Kondzińska 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,B-minister-zdrowia-nie-chce-karac-za-posiadanie-dzialki,wid,11371140,wiadomosc.html

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+