Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Mighty Mite


lelu103

Recommended Posts

Mighty Mite Bardzo szybko kwitnaca roslina outdoor. Jest to znakomita alternatywa dla popularnych odmian Automatic. Wczesnie posadzony urosnie na wysokosc pasa i przyniesie 2-3 razy więcej plonu niż przecietny AF. Dzieki swojej zdolnosci szybkiego zakwitania sprawia ze plonem mozemy cieszyc się jeszcze w czasie wakacji. W budowie roslina przysadzista z jednym glownym kwiatostanem. Topy biale i zbite o zapachu sosnowym(!). Dzieki tej właściwości doskonale maskuje się w otoczeniu i jest praktycznie niewykrywalny przez osoby trzecie (łowcy skarbów). Polecamy kazdemu – jest to odmiana której naprawde warto sprobowac!
 

MightyMite.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ja produkowałem te nasiona MM niestety pod lampa bo była zima :). Rośliny matki były strasznie obsypane kryształkami i bardzo łądnie pachniały. Roślina szybko zaczęła kwitnienie, jeszcze na fazie 18/6. Rośnie nieduża do 1,3 metra (chyba ze na oucie jakis kolos wyrośnie) i bardzo ładnie pachnie jak kwitnie. Same topy maja zapach świerkowego lasku :) zrobiłem f2 z myślą o tegorocznym oucie.

Bardzo proszę zebyście wstawiali foty jak wam rośnie. :)

Odmiany Pure juz nie ma ale jest Poison Mighty Mite dostępny w seedbanku trawka.org

Życzę wszystkim kilograma topy!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
muszę powiedzieć że jak dameczki będą kopać tak samo jak makumba z facecików to PANOWIE... niezły materiał się szykuje

dameczki kopią o niebo lepiej od nie dojrzałych facetów. MM to jest jednodymowiec tak zwany :D jeden dym z bongosa i styknie :)

Link to comment
Share on other sites

Myślę że będzie tak jak mówi lipas, wypiłem 3 szklaneczki makumby i mnie totalnie pozamiatalo. Ogólnie faza jest całkiem inna niż po palonku ale to już rozkmina do tematu z Zieloną Gastronomią :D Trzeba tez podkreślić że 2 pierwsze szklanki były troche źle doprawione z powodu małej ilości margaryny :D Roślinki miały po 30-40cm, najwieksza strenowana z 0,5m ładnie rozkrzaczona ale trzeba przyznać że już męszczyźni charakteryzują się porażającą mocą :shock:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+