Skocz do zawartości
thc-thc

grower

ZANIK ZAINTERESOWAŃ?? (!)


Gość v_egetta

Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Wiadomo że sobie to wkręcam, ale od jakiegoś czasu zauważyłem że rzeczywiście mnie natura nie tyka- nie mam kleszcza chociaż zapierdalam po krzunach, nie parzą mnie pokrzywy, nie gryzą tak maksymalnie komary,nie ujebał mnie bąk ani żadna osa, nie wyjebałem się na rowerze i nie połamałem rąk, nie wpadam do wody gdy przeskakuje przez mini rzeczkę itd. ogółem coś w tym jest albo to podświadomość jakaś która musi mieć olbrzymią siłę i dawać motywację do działania.

Brawo dla Ciebie za prawidłowe podejście. Gdyby każdy wkręcił sobie podobną akcje może było by mniej menelstwa w naszym brudnym państwie.

A wracając do tematu wydaje mi się, że to wszystko jest naturalną sprawą. Przechodziłem przez to samo, kiedyś nontoper siedziałem na jakichś forach o kompach albo grach, grałem w piłę czy jeździłem na rowerze po lesie. Po jakimś czasie wszystko zaniedbałem, zacząłem się interesować głupimi sprawami... jak by tu załatwić hajs na palenie, piwko czy imprezę, później doszły inne gówna, złe towarzycho, zaniedbałem wszystko łącznie ze szkołą ale to niekoniecznie było spowodowane paleniem, raczej towarzystwem i tego, że miałem "za łatwo" w chacie, mogłem robić różne głupie rzeczy i nie ponosić za to odpowiedzialności a przede wszystkim syndromem "zbuntowanego nastolatka". Moje zdanie jest takie jak pewnie większości z Was, tj. wszystko zależy od podejścia, wszystko można pokierować na 2 strony i najtrudniej jest się w porę ogarnąć i dorosnąć.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 6 miesięcy temu...

Miałem tez sam problem, to jest wlasnie jeden z efektow ubocznych przy czestym paleniu, rozleniwienie, uzależnienie. Ja przez pol roku nie paliłem i ogarnąłem czaszke, teraz staram sie juz nie palic tak czesto, pozatym powiem szczerze nie mam juz takiego parcia. Sprobuj nie palic jakis czas a napewno wrocisz do normalnego zycia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+