Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wygraliście coś w swoim życiu kiedyś ???


mr.stuff

Recommended Posts

Jamaican, nie chcialbym z wiadomych wzgledow pisac jakie konkretnie konkursy wygralem ale z tych wazniejszych dla mnie to byly to trzy konkursy na loga firm i rocznic (to bardziej grafika komputerowa niz plastyka), oraz sporo mniejszych i wiekszych konkursow plastycznych np. 'ekspresja Art Nouveau w sztuce nowoczesnej' czy 'kolor jako mysl' itp itd

plastyka to dla mnie hobby i pasja

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 43
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 tygodnie później...

ja wygralem pare razy 1zł w tych zdrapkach czy cos :D.. kiedys 25 zł w jednorękim bandycie.. przeszedlem nad morzec calego tekkena 5 xD i soul calibura III :D ojciec mojej kobiety wygral w totka 500 tyz zł .. kurde dziadek z babcia graja juz tyle lat a najwiecej to 500 zł wygrali.. trzeba miec farta :) pozdro :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja kiedys znalazlem 100zl :D a tak nic wielkiego nie wygralem... wygrywam z samym soba mimo przeciwnosci ide przez zycie dalej wiec moja loteria jeszcze trwa :D pozdro :elo:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Chipsy, lody i inne pierdoły. Kiedyś w star chipsach czy coś w tym stylu 10zł. Znalazłem portfel z ziomkiem w którym było ponad 450zł. W maszynę (jednorękiego) z 1zł zrobiłem ponad 100. Ogólnie sporo na tym można wygrać. Znalazłem kiedyś najwięcej 20 czy 50zł, nie pamiętam już dokładnie. Konkursy w warcaby. W piłkę nożną (grupowe). I wiele wiele innych pierdół, ale tak z poważnych wygranych ? - nic ;-)

może kiedyś

Kto nie ryzykuje ten nie wygrywa, ta gra to życie się nazywa :)

elo

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+