Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

genesis19 - temat na moje pytania


genesis19

Recommended Posts

Na pewno nie podlewaj tak, że woda wycieknie dołem...

 

Ja zawsze przy przesadzeniu, wlewam (dosłownie!) kieliszek, max. 2 w okolice łodygi i nic złego się nigdy nie stało. Potem pod światło. A potem czekam 1-2 dni i już robię konkretne podlewanie - wycieka woda spodem. Jak widać w fotorelacji, żyją. ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

siema, 24 dzień pomidorków, mam zestaw nawozów biobizz trypack out - dopiero dzisiaj kupiłem, czy jak będę dawkował zgodnie z tymi wytycznymi to gra ? i tutaj pytanie 1, czy 2 ml/L Fish mixa lać ? i drugie pytanie, co 2 dni tak ? już czytałem dużo na ten temat i chyba to będzie najbezpieczniejsza opcja :)  

 

Ps. Bloom i Top dopiero na flo, więc tego nie ruszam ;)

 

trypack-outdoor.png

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Podlewam co 2 dni, bo mam tą glebę z karmazytem i nie chce popełnić błędu przelania, bo podobno to gorsze niż przesuszenie ;)

 

ale żeby mi gleba wgl wyschła to co najmniej 3 dni mocny upał musi być i słończe walić ostro, donnice 10L, z dziurkami od spodu, do tego dla melioracji na samo dno wrzuciłem kamyczki 2-3cm żeby ziemia dziurek nie zatkała :)

 

Dzięki Misiek po raz kolejny :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+