Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Durban Poison - Smoke Report


monkey

Recommended Posts

Moc: 5/10
Zapach: 7/10
Dym: nie gryzie jakoś strasznie
Smak: lekko gandziasty

High: Faza dość szybko wchodzi już po paru minutach cieszymy się pełną mocą tej odmiany. Motyw przewodni to pompa z całego świata, można się pośmiać dosłownie z wszystkiego. Co ważne nie jesteśmy przy tym ogłupieni, możemy spokojnie się ogarnąć pogadać z kimś starszym, skoncentrować(chociaż przez 99% fazy koncentrujemy się na czymś śmiesznym :D). Kompletny brak odczuć fizycznych, żadnego przyśpieszenia tętna, drętwienia itp. Bardzo przyjemne palenie na każdą okazję. Niestety raczej szybko się nudzi gdy mamy go więcej. Typ Highu to oczywiście Sativa.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mialem durbana z DP w tamtym roku i szczerze polecam go wszystkim tym którzy po spaleniu lubią coś robić, bo po tej odmianie mozna naprawde wszystko, jeżeli chodzi o moc to nie jest powalajaca ale wedlug mnie w sativie wcale nie chodzi o to, pachnie wspaniale samkuje wyśmienićie i naprawde dobrze sie sprawuje w naszych warunkach, dochodzi poczatkiem pazdziernika, polecam durbana z calego serca i z calych pluc. pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 10 miesięcy temu...

Moc: 9.5/10

Zapach: 5/10

Dym: lekko szczypało w gardło, ale dało się palić :D

Smak: mi się wydawał taki jagodowy :D

Palenie z własnej uprawy ziomka, pestki DP.

Powiem tak, po paru buchach tego sortu nie mogłem zejść już na dół :D Miałem silne uczucia fizyczne, tzw. ,, szarpało mnie '' :D Moc była naprawdę potężna, paląc durbana w dobrym toważystwie można się naprawde pośmiać :lol: Ogólnie polecam każdemu tą odmiane, upierdalałem się jedną lufką niesamowicie :D Uwaga, mega gastro :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 7 miesięcy temu...

Własny out.
Dutch passion

Moc - 5/10 ze względu na szybciutkie suszenie,przy prawidłowym byłoby pewnie tak na 7
Zapach - 7/10 z powodu jak wyżej, na pewno nie pachnie jak przeciętna ganja
Dym - łagodny!
Działanie - naprawdę świetne! Subtelna i wyrafinowana sativa, gadamy, biegamy, pozytywne nastawienie! Potrafi wyciągnąć z złego samopoczucia i spojrzeć optymistycznie na świat. Niestety ze względu na małą stosunkowo moc (wg. DP od 7-10 % THC) takie efekty osiągałem po co najmniej 2 lufkach "na raz".

Bardzo mi się spodobał ten durban, napewno zagości u mnie w boxiku kiedyś

Zastanawia mnie sprawa genotypu bo rośnie mało sativowo...
Polecam tym którzy lubią takie sativowe doznania

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+