Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Zestaw Hesi GLEBA


jaqbek21

Recommended Posts

witam
mam zestaw Hesi GLEBA w ktorego sklad wchodza:
- HESI-TNT COMPLEX 0,5L,
- HESI-BLOOM COMPLEX 1L,
- HESI-FOSFOR PLUS 1L,
- HESI-ROOT COMPLEX 0,5L,
- HESI-POWER ZYME 0,5L,
- HESI-SUPER VIT 10ml.

i teraz z zalaczonej ulotki do tego zestawu wynika ze:

post-2-0-50871900-1406391827_thumb.jpg

TNT Complex, ROOT Comlex, SuperVit, PowerZyme podajemy od samego poczatku czyli od (sadzonek)... zastosowana ziemia w uprawie to Canna Terra Prof.
i teraz pytanie... odczekac moze lepiej 1,5-2 tyg i dopiero zaczac podawac te nawozy? czy jak najlepiej postepowac? mial juz ktos z tym do czynienia???
:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No najlepiej lać nawozy od 1,5 tyg do 2 nawozy masz naprawdę super dawkuj zgodnie z podaną tabelą a bedzie ok

no to lepiej od 1,5tyg czy zgodnie z tabelka od sadzonki??? hehehehe

narazie jest 1:1 heheheh moze poczekam az sie jeszcze ktos wypowie... moze ktos praktykowal juz z takim zestawem?

pozdro :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Jak w tabelce jest rozrysowane i pisze jak WÓŁ zeby lac od poczatku to lejesz od poczatku. Ja mam taki zestaw i jak zaczynalem uprawe to lalem od poczatku. Oczywiscie wskazane uzywanie strzykawki zeby dokladnie dawkowac nawozy i stymulatory, nie wolno przesadzac z nimi bo ,,moze lepiej bedzie roslo''. Dawkowac jak podaje producent. Zobacz mojego Growloga w zakonczonych to zobaczysz jak krzaczki na Hesi rosna.

Lysy jak zwykle pierd.olisz glupoty w tematach o ktorych nie masz pojecia :zliscia:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+