Skocz do zawartości
nasiona konopi

grower

Co lubicie robic na fazie?


sweet_sensi

Recommended Posts

Gość HeavenzAlmighty

Po:

1. Sex z moja panna:)

2. Posiedziec z ziomkami w jakims fajnym miejscy (nad jeziorkiem, gory morze itp)

3. Zbakac sie jeszcze bardziej.

4. Prowadzic auto.

5 Chociac po miescie pelnym slonca i ludzi nieczego nie swiadomych xD

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
  • Replies 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nowa rzecza jaka polubialem robic w tym okresie wczesnowakacyjnymm jest wychodzenie na wieczorny spacer na dzialki z psami. Zabieram caly osprzet z soba lufke zapalare ziolko i smale sobie gdzies w krzaczorach a nastepnie wybieram sie na polowanie na owoce :D Śmigam sobi od drzewka do drzewka i wcinam rozne owoce czyresnie wisnie czasem skusze sie na truskawki,narazie jeszcze malo owocow ale cos mozna znales. Bardzo mila rzecz jaka mozna robic po paleniu tym bardziej teraz gdy u mnie sie zaczely cieple wieczory. Polecam kazdemu wyprobowanie tego szczegulnie tym ktorzy tak jak ja lubia pochodzic czy ogulnie cos robic po palonku idac samemu mozna sobie fajnie porozmyslac czy posluchac muzyki przez sluchawy.

Dzis gdy wracalem z tej wyprawy mialem niesamowity ubaw gdy moj pies dorwal kota i zaczely sie szarpac stalem patrzac na nie z naprawde wielkim usmiechem na twarzy gdy zobaczylem moja sasiadke w oknie patrzaca na mnie z grozna mina heh wtedy sie szybko usunalem smiejac sie ciagle z mojego psa :) Dla tych ktorzy by sie zastanawiali to nie lubie przemocy na zwierzetach ale ten widok byl naprawde smieszny a obu zwierzakom nic sie nie stalo.

Moze troche tu nakrecilem ale niedawno co wrocilem z tej wyprawy i jeszcze jestem upalony :joint::peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

u mnie standardem jest ze palimy w kilka osob. sam stukam sporadycznie. w ekipie przyjaciol zawsze jest co robic. najlepsze sa oczywiscie rozmowy, bo ciekawe tematy sie nawijaja i jest wesolo. teraz jest cieplo to czesto grillujemy, oczywiscie do tego muzyczka w tle i czas przyjemnie leci. czasem mozna ogarnac jakis film, ale to juz raczej na chilla. swietna sprawa to wyjscie na laweczke wieczorkiem jak niebo jest pomaranczowe. na moje szczescie nie mieszkam na blokowisku, a przed domem mam park. lubie patrzec na przyrode i to co sie dzieje do okola. nawet zdarza mi sie uczyc na mj. jak dobrze wkrece sie w ksiazke to potrafie sie zaciekawic tematem, a pozniej na luzie kola zaliczane sa, tak zwane laczenie przyjemnego z pozytecznym (; lubie tez spacerowac no i oczywiscie seks jest znacznie przyjemniejszy d:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

oczywiscie ze priorytetem sa osoby plci przeciwnej a pozniej dopiero mysle o gastro :D po tych dwoch czynnikach to pic, lezec i czytac horrory, chodzenie po sklepach :D

Nie lubie ogladac filmow i pracy fizycznej typu poodkurzac lub pozmywac ! nie mam sily po prostu na to :P Bless !

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+