Skocz do zawartości
nasiona marihuany

seedbay

Co lubicie robic na fazie?


sweet_sensi

Recommended Posts

Haszysz napisał(a):
Na fazie przeważnie słucham psychorapu(Kaliber44, 3xKlan) siedzę na forum, opróżniam lodówkę czasami oglądam jakieś komedie

Widze ze Muzyka jest dla Ciebie wazna! A to dobrze bo ja uwarzam ze MUZYKA TO PODSTAWA !

Shwarz napisał(a):
Ja sobie odpalam Google Maps wciskam Alt+A, włącza się symulator lotów. Zarzucam jakąś chillującą muzę i latam sobie nad miejscami, które chcę zwiedzić w przyszłości ewentualnie film czy gra. Jak jestem na wsi to rower i zachód słońca nad strumykiem(mega opcja polecam każdemu). Kiedy siedzę z kolegami to gadamy o pierdołach, piszemy piosenki, gramy na gitarach czasem jakiś eurobiznes czy chińczyk przejdzie

Czaisz ziomek! Masz zajebiscie ogarniete co to robisz dobra faza musi to byc np z Tą Google Maps ! Musze to ogarnać :D !

Shwarz napisał(a):
k palę z dziewczyną to cieszymy się sobą (też good opcja). Ciężkie generalnie jest to pytanie, bo istnieje dużo fajnych rzeczy które można robić podczas Święta Matki Boskiej Zielnej hehe, ja wymieniłem tylko trochę ze swoich ulubionych. Pozdro

Hymmmm nie mam teraz zadnej dziewczyny ale powiem Ci ze chcialbym zeby nie paliła zioła - no chociaz czasami czasami zapaliła tylko ze mna ale nie paliła tak jak czesto pale Ja! A ty ze swoja palisz tylko w "Świeta Matki Boskiej Zielnej" czy o tak o na dniach ?

BiG!Up!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Elo. Przyznam się że nie plaiłem z 2,5 miecha :twisted: Mam powód ale mam nadzieje że wszystko będzie dobrze i znowu będe jarał bez stresowo. Palą kumple z którymi spędzam dużo czasu, a że studiujemy to mamy ciekawe tematy, polityka i kryzys i motoryzacja. :D Pewnie upalam się oparami bo ostro się wkręcam, no i oczywiście browar :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a ja uwielbiam ostra jazde samochodem po zapaleniu wpadam w trans :money: i wymiatam rowno palenie gumy w centrum miasta na czerwonym swietle,ostro w zakretach z lekkim poslizgiem przy 130km/godz niestety juz tak mam i kocham to teraz docieram omege no i wiele wiele innych aut takich jak bmw e60 530xi auto bez tablic i papierow swierzo sprowadzone jedziemy z kolesiem na cpn zobaczyc co to potrafi na parking :D pizgamy ostro pozniej wypadam bokiem na droge ,a za 200m stoja paly no i udalo sie auto mialo xenony moze dla tego innym razem bmw 120d tez niczego sobie :D kiedys jechalem kumpla peugeotem 205 1,7d max 130km/godz rozpedzilem parcha i lyknalem mlodego szczyla w bmw e36 1,8td na zakretach :twisted: zajechal za mna i sie pytal co mam pod maska :D po prostu czuje auto jakby bylo czescia mnie, najmniejszy uslizg opon i moment w ktorym tyl auta zaczyna sie odrywac od szosy juz niewspominajac po meciew tedy kazdy parch zmienia sie w exkluzywna fure :] i zawsze po bialym to z okolo 250km robilismy ale to bylo z 6 lat temu teraz niepolecam nikomu bialego shitu bo niema w obiego prawdziwego tematu tylko gowno , sluchajcie starszego 😉 kiedys miale 22pkt karnych i brakowalo mi 2 pkt do utraty prawa jazdy moglbym pisac i pisac  :peace: i jeszcze jedno kiedys wozili my sie tez :D bmw e38 730d telewizor klamki podswietlane fuul opcja szybki wypad nad wode a towar suszyl sie w czasie jazdy przy silniku :D byl wetkniety w papierku i nieraz sie tak suszylo na trasie :blant:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość PeggyBrown18

ja to lubię być wśród ludzi :D z ekipą zawsze ma się jakieś wkręty i śmiechy choć najlepiej mi się pali w kameralnym gronie kumpel. zazwyczaj nie jest nas więcej niż 3-4, ale gdyby tak nas nagrać to po prostu cenzura  wypad do kina większą grupą to też standardowy pomysł. a jak już faza mija to tylko położyć się na trawie, twarzą do słońca,zamknąć oczy i odpłynąć...kurde!jak ja nie mogędoczekać się wiosny!!! mam jeszcze coś takiego, że nie lubię palić po zmroku (chyba że na bibie ) majlepszy klimat dla mnie to ciepły, słoneczny, wiosenny dzień.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja to nie mogę mieć za dużego wysiłku po paleniu ,bo mi mija szybko faza

najlepiej się tylko 'dotlenić' czyli bieg do autobusu jest optymalny :D

Na fazę to najlepiej ze znajomymi na chacie posiedzieć ,a jak mało osób jest to na miasto pofazować się

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+