Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

61c6f4af4e509972.jpg

Jest to cross New York City Diesel i LowRyder #2. Roślina charakteryzuje się niskim wzrostem ok 60 cm. Roślina zakwita w 3 tygodniu życia i kwitnie 50-60 dni. Odmiana posiada geny Indica/Sativia/Ruderalis Zbiory można zbierać już po 9 tygodniach od zasadzenia w ilości ok 30-50 g z rośliny. Jest bardzo mocna 17-19%.Posiada Autoflowering.

Środowisko: Indoor / Outdoor.

Genotyp: New York City Diesel x LowRyder #2.

Wysokość roślin: Niska. Do 60 cm.

THC: 17-19%

Czas uprawy: 60-70 Dni.

Czas kwitnienia: 9 Tygodni.

Zbiór (1 roślina): 20g-50g.

mam ta odmiane na out... jest jeszcze malutka a smierdzi na metr :D nie wiem jak mozna ja uprawiac w boxie bez uszczelnienia i filtrow :P

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Jedna z moich ulubionych odmian posiadających autoflowering, bardzo polecam. Łatwa w uprawie nie potrzebuje wygórowanych warunków (początkujący grower [mający wiedze teoretyczną] spokojnie da sobie z nią rade w praktyce), ale oczywiście im lepsze warunki i doświadczenie growera tym lepszy plon.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Maksymalne klepniecie z pewnym opuźnieniem

Jak dla mnie DieselRyder to prawdziwy kozaczek wśród kozaczków, nie wchodzi z opóżnieniem tylko na początku działa sativa, po 10-15 minutach wchodzi indica i zjeżdżasz do boxu. Za pierwszym razem przesadziłem bo stwierdziłem że coś słaby ten dizel, po 15 minutach nie wiedziałem co ze sobą zrobić. Większość ludzi po pierwszym dizlu odpadało i nie mówię tu o amatorach, dobre w tej hybrydzie jest to że jak ktoś wspomniał można jarać cały dzień i noc. O smaku już nie wspomnę, to właśnie smak rozsławił tą odmiankę - paliłem także DR z komercyjnej uprawy i powiem że dużo słabszy nie był od swojskiego indoora. :) pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+