Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Substral Magiczna Siła - nawóz do pomidorów


skun91

Recommended Posts

czy taki nawóz na wegetacje 

Zastosowanie:

Stosować do roślin zaniedbanych i wymagających pilnej interwencji. Polecany dla osób które lubią często pielęgnować rośliny i widzieć jak pięknie rosną. Nawóz można stosować codziennie i nie grozi nam przenawożenie, a rośliny bujnie rosną co można zaobserwować codziennie przechadzając się alejkami. Nawożenie dolistne i doglebowe
Zalety stosowania: 
- Szybkie działanie i szybko widoczne efekty 
- Wysoko skoncentrowany nawóz 
- Wysoka wydajność - dawka 1 g na litr wody 
- 100% rozpuszczalny w wodzie 
- Bardzo dobrze przyswajany przez liście i korzenie
Zasada działania: 
Nawóz Magiczna Siła to koncentrat służący do przygotowania roztworu wodnego, który w wygodny sposób pozwala połączyć nawożenie z podlewaniem. Powstały roztwór jest łatwo przyswajalnym przez rośliny nawozem, który dzięki szybko działającym składnikom odżywczym wzmacnia i daje długotrwałe efekty. Poprawa kondycji jest widoczna już po pierwszym nawożeniu.

 

i jeszcze terra san do pomidorów tylko nie mogę znaleźć ale powiem co ma n-8 p-5 k-5 czy te nawozy dobre są na wegetacje?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 rok później...

KING, Czy nie lepiej jest kupić nawóz substral Burza Kwiatów? Jest on na flo i zapewnia obfite plony. Czy nie przeszkadza to że jest on stosowany do pelargoni kwiatów domowych i balkonowych. Czy nada się do ganji?


Z góry dziękuję za odpowiedź! :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Cilas, Nie ma różnicy czy będzie to nawóz do pelargoni itd liczy się jego skład, i stęrzenia NPK :D na weg roślina potrzebuje N (azot) na flo PK (potas,fosfor).

Nawóz który mi pokazałeś będzie sie nadawał na flo ale jak juz wspomniałem nie raz granulaty mineralne to lipa.

Ale jak chcesz go uzywać to używaj ale ja osobiście bym Ci to odradził.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+