Skocz do zawartości
nasiona konopi thc-thc.pl

sklep i producent nasion marihuany seedbay

Macky

Administrator
  • Postów

    7870
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    161

Treść opublikowana przez Macky

  1. ja używając autopotów stosuje tą glebę + 50% dodatkowo perlitu, jest go dużo ale fajnie rośnie. Ogólnie cały czas używam tej gleby bo tania i ma perlit, jak nie stosuje automatyki to nie muszę dodawać perlitu. Choć nie ukrywam, zastanawiałem się ostatnio na plagronem też lightmixem (ta sama cena) ale nie ma perlitu i tym sposobem został biobizz Nie zmieścisz się w cenie 4 tys. jeżeli chcesz namiot 240x120 i mieć autopoty. Odpuść sobie autopoty Ja mam takie namioty: 240x120x200 HPS 2x600W (lub szyna wtedy jeden hps na taki namiot, ja mam szyny ale koszt jeden to 1000zł) 12 roślin, dwa rzędy po 6 2 x taca 120x120 Doniczki po około 12L lub więcej typu hercules, kosztują troszeczkę więcej niż zwykłe doniczki kwadratowe a spełniają po części funkcję airpotów. nawozy biotabs i gleba typu lightmix a będzie na spokojnie 300g bardzo dobrej organicznej wysokojakościowej medycznej marihuany A i jeżeli masz wodę chlorowaną to dokupujesz tylko flexi tanka (zbiornik na wodę od firmy autopot) w celu odstania wody by chlor wyparował. Jak masz dobrą wodę w kranie to podłączasz wąż ogrodowy do kranu i lejesz do tac bezpośrednio (są w obi czy innym brico depocie, fajne przejściówki uniwersalne do szybkiego podłączenia węża do zwykłego kranu bez jakiegokolwiek używania narzędzi). Raz na jakiś czas lejesz z nawozem od góry a tak to bezpośrednio do tac.
  2. Nic im nie będzie, czekaj. Dla tych co wyszły włącz, te co jeszcze nie to osłoń czymś aby nie padało światło bezpośrednio na nie, ale by miały wymianę powietrza (nie zamknij ich). Ciepło dobrze im zrobi. Kontynuuj już w swoim growlogu.
  3. też to obstawiam
  4. Ukryte forum będzie dostępne od rangi grower, gdy tylko skończę wrzucać tam swoje poczynania
  5. Śmiało mi ręce, cycki, broda, łokcie i kolana opadły z wrażenia haha
  6. Jeszcze miesiąc i będzie miał na jednego blanta
  7. Ja bym brał na pewno homeboxa ambienta (choć jak dadzą w okazyjnej cenie secret jardina też bym rozważył).
  8. Z drugiej strony komplet nawozów Hesi też dobrze brzmi. Miałbyś dwie to byś podał jednej a drugą na samej wodzie, było by fajne porównanie.
  9. Te zawieszki do lampy popraw, metalowe karabińczyki do haczyków na odbłyśniku, plastikowy otwarty karabińczyk do zawieszenia na rurce pod sufitem namiotu.
  10. tylko połowa rośliny, poraziło ją, w sumie nie wiem od czego ale też mi się zdażyło, może genetyka ? Nie pamiętam dokładnie ale chyba rosło tak popapranie aż do końca.
  11. odetnij najbiedniejszą dolną łodygę Ogólnie to jeszcze ze 3 tygodnie, ładna
  12. Macky

    Zaczynamy od ZERA

    Jeżeli niska genetyka to skunk jest niską, northern lighty też w miarę niskie i szybkie. Światło wiadomo, jak najmocniejsze, do małych projektów idealnie spisują się nowej generacji ledy które świecą barwą naturalną (słońca) a nie burdelową (fiolet) np. Cree, ja sam planuje zrobić stelaż z kilkoma takimi: LED naked cob 120w /admin - link do aukcji wygasł/ Wentylacja to na koniec, jak już będzie wybrany namiot/box i rodzaj oświetlenia.
  13. zakładaj growlog jak wystartujesz
  14. Dokładnie. Dział forum giełda został usunięty. Trawka.org jak i administracja nie może i nie chce odpowiadać za nieuczciwych sprzedających lub kupujących. Każdy kto chce coś sprzedać lub kupić może takie ogłoszenie znaleść w tym dziale, ale robi to na własne ryzyko.
  15. a cóż to za karakany tam ukryłeś po prawo ? Ogólnie ładnie i fajny zestaw smaków
  16. LEDy to przyszłość sam mam dwa kozak zestawy HPS i ciężko to stwierdzić ale te nowe nie burdelowe ledy robią robotę
  17. Fajnie Chyba masz źle wentylacje zrobioną... Dołem powinno zasysać chłodne powietrze, górą wywalać ciepłe, ciepło idzie do góry... Wentyl najlepiej włożyć do namiotu, podwiesić pod sufitem, wtedy mniej hałasu i możesz w razie czego założyć filtr.
  18. No świetnie Patrzyłeś trichomy ?
  19. konopie lubią gorąco, ważne by miały co pić i miały dobrą wymianę powietrza
  20. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, będzie większy box ? Namiot ? Będę zaglądał
  21. raczej 1 te 8 dni to okres indukcji.
  22. raczej nie przy tej uprawie Chyba że planujesz długi okres wegetacji. Ogólnie przy nawozach canna bardzo przydatny jest ich kalkulator.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+