ganjafarmer.com.pl superpestka.pl

SmakMaroca999

Grower
 • Content count

  3,465
 • Joined

 • Last visited

About SmakMaroca999

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,651 profile views
 1. oby nastepna była bardziej udana.Zyczę smacznego!
 2. No busz jak w Australii :) a SSH za szybko pnąć się nie przestaną , Amba z Vitem mieli je w autopotach możesz poszukać w zakończonych jak to u nich wyglądało.Malinka!
 3. Drwalu ludzi nie zmienisz. A co do mojego podejścia to zobaczymy jak efekt zejdzie hehehe Peace!
 4. Hehe nie ma jak samego siebie reklamować a i w dziale sklepów by się kilku znalazło jak lecą na subkontach :) Pewnie teraz piz... buraka do lustra heheheh
 5. Ładnie.Jak masz już tyle miejsca to je rozsuń a bedziesz miał też boki lepiej środkiem doświetlone.Ile masz lampę od szczytów?
 6. coś by lekko azot uzupełnić.Ten listek na Somango chyba po wypadku taki? Jakieś micro podaj bo to wapń tr rdzawe plamki mozesz calmaga dać lub dolomit .
 7. noe nie uraziło ale zabrzmiało po pedalsku hehehe ale prawda jest taka że jak się rzuca hasło Smaku w temacie to jestem i jak mogę to coś podpowiem a to nie ja się mądrze ;) Smaku z dużego S hehehe chyba że smakuje??? Drwalu wiesz jak to jest z tymi gengersami teraz sami nie mogą się określić heehee ale mnie to Kongo pozytywnie kręci.Kongo chodzi oczywiScie o sativkę która teraz popalam :)
 8. lekko głodne.
 9. to trzymaj na wegu jeszcze do 21dnia lub ile chcesz i przełanczaj na flo.Boksa masz wysokiego więc przy lekkim gięciu powinno się zmieścić.
 10. Nie spinam się tylko tłumaczę a to róznica :) a skąd wiesz że nie jest automatem?Często automaty nowej generacji mają przedłuzoną fazę weg i zakwitają do 30 dnia.Akurat czytam uważnie.Albo chce się pomocy i używa mego nicka w temacie albo się milczy cycu!
 11. o jakie 2/2 ci chodzi w moim cyklu oświetleniowym?Czytaj ze zrozumieniem.mam teraz 6 tydzień flo startowałem z kwitnieniem świecąc 11h a ciemni 13 po okresleniu się skracałem okres cyklu jasnego o15minut co tydzień wiec 6x15minut daje nam 1,5h i tyle mniej czasu teraz trwa dla nich dzień chyba logiczne?A dlaczego tak? bo moje rośliny nie wszystkie są auto.
 12. Coś mi przypomina to gięcie szyji ;) Fotki dawaj w ten temat po co miejsce zajmować.Psychodeliczny ten róż ;)
 13. Updejt Panie! Co jest?
 14. Jest gites ;) ja też bym już jechał do końca na HPS-e.