goldseeds.pl dutch-passion.com

SmakMaroca999

Grower
 • Content count

  2,890
 • Joined

 • Last visited

About SmakMaroca999

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,232 profile views
 1. To jest całość te prawie kilo?
 2. Dziękówa @Scooby-Doo jak teraz na nie patrzę to zaczynaja ostro zapierniczać jestem ciekaw jak będą zapierniczać na tych nawozach a muszę je zużyć do końca bo szkoda by je szlag trafił.Następna uprawa w kokosie poleci na nawozach do coco też od AN.
 3. Big Devil :) mały ale tłusty jak ta??? a Swinka wietnamska ;)
 4. No to zasiadam do widowiska ;) widze że jeden osobnik też w tyle jak i u mnie. 3maj się i z fartem do mety!
 5. Widzę że masz układ zasilający z cewką i powiem że traci on swój zywot szybciej niż np.magnetyczny GIB.Druga strona to jest taka że gdy robi się zdięcia przy zapalonej lampie to na zdięciu będą widoczne ciemno jasne pasy.Trzecie żywotnośc żarnika spada szybciej lampa nawet czasami głośniej pracuje.Tak miodzio i farta do finiszu.
 6. @Toksyna nie nie daję całkiem przeschnąc medium lepiej jak jest wilgotne,teraz podlewam woda-koksy-woda co drugi dzień ale donica całkiem lekka jest po trzech dniach z czasem wzrostu roślin bede podlewał częściej i wiecej.
 7. Siemka wszystkim!Kilka dni temu postanowiłem posadzic Mango.Wiec tak krok po kroku: wyciągamy nasiono z owoca i zeskrobujemy z niasiona włókna, następnie przy uzyciu grubego papieru ściernego zeszlifujemy brzeg nasiona uwazając by nie zeszlifować za duzo i nie uszkodzic migdału tak przygotowaną umieszczamy w słoiku z woda którą codziennie wymieniamy na nową.Tu na fotce efekt 10 dni w wodzie Dziś wsadziłem takie oto nasiono do donicy wypełnionej mieszanką ziemi Substral i piasku w stosunku 50/50 szpiczastą końcówką do góry.Teraz czekamy na wyjście
 8. mango3.JPG

  From the album zdiecia wlasne

 9. mango1.JPG

  From the album zdiecia wlasne

 10. mango.JPG

  From the album zdiecia wlasne

 11. @Pasjonata na razie dziewczyny są małe i podlewam co drugi dzień by wyleciało dołem, pożywkę kalibruję do ph6,3 w momęcie przełanczania na flo chce kalibrowac na 6,5 i w ostatnich trzech tygodniach 5,9-6,0.Wiem,wiem że to kokos ale uprawiałem już w tym medium i myślę ze teraz tez bedzie podobnie :) no od Jointa tez jeszcze nic nie miałem i nic nie paliłem więc sam jestem ciekaw tej odmiany która dostałem w gratisach.
 12. Dzień 8 Witajcie Ogrodnicy dziewczynki rosna zdrowo wiec nie ma co pisać warunki mają bez zmian, dostały Voodo,Micro i Grow w pełnych dawkach.No i za kilka dni dojdzie panienka nr.4 czekam na wyjscie z ziemi będzie to Chronic Ryder Auto od Joint Doctor
 13. masjsudud.JPG

 14. @Pandafriend gdzie jest polecane pryskać raz na tydzień ja nie robie zadnych oprysków no chyba ze z nawozem lub stymulatorem jakimś o to przez cała uprawę ze dwa trzy razy.Wystarczy że utrzymujesz odpowiednia wilgotność powietrza na wegu i po sprawie nie trzeba pryskać.Masz mały boksik i prosisz się o grzyba od samego poczatku uprawy.
 15. czyli nie zrzuciła hełmu do końca lub błonki ochronnej ciała migdałowatego.musisz jej pomóc delikatnie usuń palcami i po sprawie bo może to spowodować zasuszenie listków.