Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
marihuana
thc-thc.com indorshop.pl seedstockers.com

hideandseed.nl

Completed growlog
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

hideandseed.nl last won the day on January 2 2020

hideandseed.nl had the most liked content!

Community Reputation

58

Kontakt

 • Strona WWW
  https://hideandseed.nl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  nasiona marihuany, marihuana, ganja, trawka

Recent Profile Visitors

850 profile views
 1. Trymer daje radę do wstępnego trymowania,na spocie można się pozbyć większości liści. Jest dość silny i nie ma takiej opcji żeby się zapchał,jednak słychać go na spocie na kilkadziesiąt metrów.
 2. Trochę harvest mnie pochłonął i dopiero mam więcej czasu. Kilka fotek z końca relacji:
 3. UP kilka fotek z poniedziałku, rośliny wchodzą na flo. Wszystkie się określiły preflowerami, część już na flo od dwóch tygodni.
 4. Na dzień dzisiejszy rośliny przechodzą w fazę kwitnienia. Pojawiają się preflowery. Kilka fotek stanu obecnego.
 5. Rośliny mają od 1,2m do 1,4-były fim'owane to energia poszła w boczne pendy. Kilka sztuk pokazały płeć-preflowery. Zrobiłem dwie fotki wczoraj.
 6. Up Ładnie się dzieje Porobione opryski; asahi i tytanit. Nawozy,podlane pod parę roślin dolomit PH spadło do 5,5
 7. Witam Kolejny sezon- rośliny własnej produkcji. Gleba spotowa,nawozy jakie podejdą pod rękę. Będzie asahi,tytanit,gnojówka z pokrzyw. Podczas natłoku pracy udało się cyknąć parę fotek.
 8. WitamDo rozdania dla chętnych na sezon 2020- po 3 nasiona feminizowane produkcji własnej. Półauto Black domina/diesel af Super skunk/diesel af Critical/diesel af Os potrwa do końca marcaWARUNKI;PRZEPROWADZENIE FOTORELACJI W 2020r Tu na forum. Wysyłka w kopercie bąbelkowej listem- z NL i tu proszę o przygotowanie bezpiecznych adresów (czas oczekiwania może być do 7 dni)
 9. Pojawiło się kilka pozycji. Już nie długo dojdą nowe półautomaty. Coś się skończyło Zapraszam odwiedzić http://hideandseed.nl/
 10. Odchody ludzkie, wraz z różnymi odpadkami z gospodarstwa (zmiotki, szerść, rogi), przerabia się najczęściej na kompost. Skład chemiczny dobrze przygotowanego kompostu jest przeciętnie ten sam, co i dobrze przechowanego, pół przegniłego obornika. Odchody ludzkie są stosowane bezpośrednio, bądź też przerabiane na kompost.W tym celu odchody umieszcza się w dużych rezerwuarach. Płynne części zbierają się na wierzchu i są odciągane, a następnie służą do wyrobu siarczanu amonowego, stała zaś pozostałość suszy się, proszkuje i stanowi właśnie kompost. Pokarm przyjmowany przez człowieka uleg
 11. ZWIJANIE SIĘ LIŚCI bokami do góry świadczy o zbyt wysokim stężeniu PPM roztworu- można dać nawozy zgodnie z dawkowaniem? ale trzeba znać tkz. twardość wody? Podlewając twardą wodą z zalecaną dawką nawozów można mocno przekroczyć maksymalną wartość PPM. NA BOXA 0,36m2 potrzeba 18000 lumenów,Twój panel ma na 100% mocy około 15000L Podkręcił bym na 100%-przeświecenie raczej odpada, przegrzanie też bo to led a nie hps. Soczewka też mocno rozprasza światło.
 12. Za wysoko ta lampa jest-rośliny trochę się powyciągały. Przy świeceniu led można obniżyć do 10 cm nad szczytami-tzn.zależy jeszcze jakiej mocy są diody? W tym panelu to chyba są 5w? ale i panel nie za duży?
 13. Możesz zdradzić w jaki sposób wybierasz matki? Dodam że zhermione rośliny to tylko połowa sukcesu. Zdarza się że pyłek jest nie płodny albo go niema.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+