Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
thc-thc.com indorshop.pl seedstockers.com

hideandseed.nl

Completed growlog
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

hideandseed.nl last won the day on January 2

hideandseed.nl had the most liked content!

Community Reputation

49

Kontakt

 • Strona WWW
  https://hideandseed.nl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  nasiona marihuany, marihuana, ganja, trawka

Recent Profile Visitors

631 profile views
 1. Rośliny mają od 1,2m do 1,4-były fim'owane to energia poszła w boczne pendy. Kilka sztuk pokazały płeć-preflowery. Zrobiłem dwie fotki wczoraj.
 2. Up Ładnie się dzieje Porobione opryski; asahi i tytanit. Nawozy,podlane pod parę roślin dolomit PH spadło do 5,5
 3. Witam Kolejny sezon- rośliny własnej produkcji. Gleba spotowa,nawozy jakie podejdą pod rękę. Będzie asahi,tytanit,gnojówka z pokrzyw. Podczas natłoku pracy udało się cyknąć parę fotek.
 4. WitamDo rozdania dla chętnych na sezon 2020- po 3 nasiona feminizowane produkcji własnej. Półauto Black domina/diesel af Super skunk/diesel af Critical/diesel af Os potrwa do końca marcaWARUNKI;PRZEPROWADZENIE FOTORELACJI W 2020r Tu na forum. Wysyłka w kopercie bąbelkowej listem- z NL i tu proszę o przygotowanie bezpiecznych adresów (czas oczekiwania może być do 7 dni)
 5. Pojawiło się kilka pozycji. Już nie długo dojdą nowe półautomaty. Coś się skończyło Zapraszam odwiedzić http://hideandseed.nl/
 6. Odchody ludzkie, wraz z różnymi odpadkami z gospodarstwa (zmiotki, szerść, rogi), przerabia się najczęściej na kompost. Skład chemiczny dobrze przygotowanego kompostu jest przeciętnie ten sam, co i dobrze przechowanego, pół przegniłego obornika. Odchody ludzkie są stosowane bezpośrednio, bądź też przerabiane na kompost.W tym celu odchody umieszcza się w dużych rezerwuarach. Płynne części zbierają się na wierzchu i są odciągane, a następnie służą do wyrobu siarczanu amonowego, stała zaś pozostałość suszy się, proszkuje i stanowi właśnie kompost. Pokarm przyjmowany przez człowieka ulega w jego organizmie przemianom analogicznym do tych, jakie mają miejsce w organizmie zwierzęcym. Część zasymilowana przez organizm idzie na budowę jego tkanek, część niestrawiona zostaje zeń wydalona wraz z produktami rozkładu samego organizmu w postaci kału, moczu, pary wodnej i innych gazów. Skład chemiczny odchodów ludzkich różni się od tegoż składu odchodów zwierzęcych. Widzimy to z następującej tabelki, przedstawiającej procentowe zestawienie przeciętnego składu chemicznego odchodów ludzkich z odchodami konia. Odchody ludzkie są bardziej wodniste, niż zwierzęce, jednak koncetracja niektórych składników pokarmowych, a mianowicie azotu (N) jest w odchodach ludzkich większa, zawierającego go bowiem 1.6%, gdy końskie zaledwie 0.6%. Fosfor znajduje się w połowie w kale, w połowie w moczu ludzkim, gdy tymczasem u zwierząt domowych (trawożernych) wyłącznie niemal w kale. Mocz ludzki Spożywając pokarm, przyjmujemy mnóstwo składników odżywczych, takich jak: magnez, potas, wapń, ale i fosfor. Jest on w urynie silnie skoncentrowany, a zatem w postaci rozcieńczonej z wodą stanowi skuteczny nawóz. Nierozcieńczony mocz jest skondensowaną bombą mineralną i w tej postaci zbyt agresywny dla większości pędów. Rośliny o dużym zapotrzebowaniu nawozowym powinno się podlewać moczem o stężeniu 1 do 10, a więc na 100ml uryny przypada 1000ml wody. Dla mniej wymagających, rozcieńczenie wynosi 1 do 20. Kilka uwag końcowych… Należy używać moczu świeżego i nierozcieńczonego, ponieważ w starszym, azot przekształca się w amoniak. Podlewamy tylko wokół roślin, nie oblewamy owoców! Jeśli przyjmujesz jakiekolwiek leki, nie używaj moczy do nawożenia!
 7. ZWIJANIE SIĘ LIŚCI bokami do góry świadczy o zbyt wysokim stężeniu PPM roztworu- można dać nawozy zgodnie z dawkowaniem? ale trzeba znać tkz. twardość wody? Podlewając twardą wodą z zalecaną dawką nawozów można mocno przekroczyć maksymalną wartość PPM. NA BOXA 0,36m2 potrzeba 18000 lumenów,Twój panel ma na 100% mocy około 15000L Podkręcił bym na 100%-przeświecenie raczej odpada, przegrzanie też bo to led a nie hps. Soczewka też mocno rozprasza światło.
 8. Za wysoko ta lampa jest-rośliny trochę się powyciągały. Przy świeceniu led można obniżyć do 10 cm nad szczytami-tzn.zależy jeszcze jakiej mocy są diody? W tym panelu to chyba są 5w? ale i panel nie za duży?
 9. Możesz zdradzić w jaki sposób wybierasz matki? Dodam że zhermione rośliny to tylko połowa sukcesu. Zdarza się że pyłek jest nie płodny albo go niema.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+