Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Sherbet, Strawberry banana fast od tanie sianie. 2x killer kush Fast od Sweet seeds/ lumatek ats 200pro


Shagyalonzo

Recommended Posts

Pokaz jak cała wyglada proszę, pk to wątpię bo inaczej to wyglada.

bardziej stawiał bym na jakiś blok i wyjada z lisci i pokazuja się różne niedobory mikroelementów?jesli tyle pk zapodawac bylo a nie są ciemny czarny zieleń to możliwe ze blok i nie przyswaja przez brak czegoś innego.  Magnez nie, pk nie, azot tez inaczej. Może coś z woda?

Kranowa?  Ale 24h ta? I uwierzyłeś ze w bio nie trzeba pH sprawdzać? Tylko nie mów ze butelkowa 😄 ale za dużo ich masz by butelki 😄 

a czytałeś co na ulotce ich jest? “don’t panic it’s organic” 😄 geny rowniez mogą być przyczyna, lub inna zupkę potrzebuje. Jeśli jest największa dłużej będzie boby robić i więcej papu potrzebuje. 
 

pokaz cała wtedy jaśniej może w głowie będzie 😄 

poczekaj, u samej góry? Może lampa za nisko? Inne szczyty roślin sprawdź? Lampe dałeś nowa tak? 😆

Pomysł o wszystkim gdzie mógł wystąpić błąd, pomyślimy 😄

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Woda z kranu

Ostatnio nie odstała parę razy 😅

Na 2 to się pokazało, wszystkie są na równej wysokości, reszta jest ok.

Realnie one nie są takie ciemno zielone jak na powyższych fotkach. Te 2 z problemem są najbardziej bujne i gestrze niż reszta. Tamte 2 są ciemniejsze i na nich kompletnie nie ma żadnych nie pożądanych objawów.

Te 2 z problemem piją wodę jak pojebane teraz podlane były raz potem za 2 dni no i dziś już sucho mają. Może żreć chcą więcej... Nie wiem sam . Proszę o waszą pomoc.

Nie mam nic do zmierzenia pH

No i zastanawia mnie to jak długo w tych biotabsa działa to coś co reguluje pH 

Dałem po przesadzeniu 1 tabsa na doniczkę 8L

Może te 2 zjadły już wszystko skoro są okajezalsze rozrostowo. Bo jak by było za dużo nawozów to by raczej najmniejszą pokarało

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak kranowa to musi przeleżeć bo chlor, właśnie przez to możliwe ze się zblokowały.

bio niby nie trzeba pH sprawdzać ale No jak ja daje odpowiednie to żadnych problemów nie ma. 
jak masz same pk to możesz biobizz Bloom zapodać albo alga Bloom to nie tylko pk ale inne makro ma które się przydają. 
batmix na sam start nie dawaj bo może być im za dużo fosforu. Ja dałem tyg przed 12/12 i było kozak. 
 

sprobuj Biobizz light mix + biotabs+ coś na korzenie. Potem Bloom przesiadka w batmix + alga Bloom + green sensation albo jakieś pk boost. 
mnie da się łatwiej 😄

rosliny duże i głodne nie zdziw się ze musisz co kolejny dzień niedługo podlewać, nie zapominać bo suche zabija bakterie.

wiec ogarnij wode i lej na przemian. 
jak zapominasz o odstanej wody kup sobie echotrive na chlor kropelki.

 

jesli woda tez lipna i ledy mocne i blisko to nie zapominaj o calmag. Możliwe ze calcium jest problemem bo magnez to jakby 2 odcienie na lisciu.

wyglądają dobrze, lej normalnie jak w przepisie. Uważaj by nie za dużo pk.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, AligatorOzi napisał:

Jak kranowa to musi przeleżeć bo chlor, właśnie przez to możliwe ze się zblokowały.

I tu chyba jest sedno problemu, bo jak to przeczytałem to se przypomniałem że ostatnio lałem prosto z kranu wodę do podlewania. A wcześniej odstają, albo z dzbanka filtrującego. Teraz postaram się nie zapomnieć o tym 😅 

A dziś je podlałem 2,5ml pk5/8 i 1,5ml orgatrexu na litr, mam nadzieję że przeżyją 😅

Ale w sumie głodne muszą być skoro tak szybko zaczęły ostatnio pić 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+