Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Sherbet, Strawberry banana fast od tanie sianie. 2x killer kush Fast od Sweet seeds/ lumatek ats 200pro


Shagyalonzo

Recommended Posts

W dniu 30.08.2022 o 16:33, Shagyalonzo napisał:

Jak będzie nadmiar pk, to powinno być widać po nie zjadaniu azotu, bo mają go sporo 🤔

Czasem podobny kolor ma nadmiar P 😄 hehe reszta- Dobre oko i zmysł! 
Eksperymentuj i przekonuj się sam co najlepiej działa i jak najlepiej naprawiać i jak najlepiej można zepsuć i co można osiagnac idąc tak a nie tak albo tu tak 😄 o to właśnie chodzi w tym wszystkim. 
rosliny podobne są do ludzi, zaprzyjaźnij się z nimi 😄

 

czekam na efekty!

Edytowane przez AligatorOzi
W teorii u mnie masz aktualne zdj co się dzieje jak auto za dużo papu a jak pomału słuchając ja :D
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Po okł 4 dniach było widać po końcówkach liści efekt herbatki i orgatreksu, więc narazie tylko woda leci . Raczej wina pk, bo ciemniejsze nie są od azotu i ładny zielony kolor jest, nie jest źle, bo jakieś wnioski na przyszłość są 😊

Na banana mam pomysł że jak przyjdzie u niego pora na herbatkę, a najlepiej to jak by było w 3 max w 4 tyg kwitnienia (teraz 2tyg ma) to bym cały dół wywalił...z racji treningu przed next grow. Czyli lollipopping i herbatka i jak by też po okł 4 dniach cherbatka by zaczęła pokazywać działanie, to dziewczyny powinny dobrze to przyjąć po zabiegu 😊

Co do reszty, obserwacja, jak by  się okazało że w trakcie lollipoppingu na bananie wciąż była duża wilgotność, to resztę też potraktuję podobnie, a w razie jakichś braków wcześniej dostaną orgatrex albo bio bloom

Zdjęcia później , teraz śpią i ja też zaraz w kime

Pozdro 😊

14 godzin temu, Shagyalonzo napisał:

@AligatorOzi a po jakim czasie jest zauważalna przesada w karmieniu przy biotabsach ?

Już nie było pytania  🤣

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mały remanent

Zostały 4 w szafie

Rozstawiłem je już po całej szafie

Banan dostał odrazu mały trening, trochę wykosiłem i porozginałem na boki, wyszedł jakieś 45cm/45 cm po rozłożeniu. Idąc tym tropem to żeby nie mieć buszu przy następnym grow, to będę musiał dać 2 planty do szafy 60/90 przy doniczkach 22L 

Zastanawiam się czy zrobić na next siatkę pod każdą oddzielnie montowaną do doniczki 60/45cm

Dosypałem im też ziemi plagron Batmix, bo sporo opadło.

Z racji że jest luźniej teraz do dostały też więcej wody, wcześniej 3L na 5 teraz po okł litra na łeb 

Zdjęcie grupowe w szafie, nie chciało mi się oddzielnie robić już przy normalnym świetle

 

large.2016588350_20220901_1804072.jpg.8daad4cd54c15ea36fd83a96dc21b116.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@AligatorOzi 

Batmixa dałem okł3 do 4 cm, to mówisz że nie szaleć z pk?

Co do zapachów, to właśnie nie czuję już nic, albo przywykłem albo to przez wilgotność w chacie.

2 godziny temu, AligatorOzi napisał:

banan przygotuj się na  podwieszenie go by przy wadze bobow nie odpadały łodygi.

Szczerze, to bym się cieszył bardzo jak by tak było 🤤

Więc leję dalej samą wodę i obserwuję

A lampa będzie jednak dzisiaj 🥰

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przyszła lampa, z wrażenia nie poszedłem dziś w ogóle spać po nocach i odrazu ją zamontowałem

Chodzi okł 30 min, za wiele się nie nagrzała

Panele w środku te mniejsze ledwo co czuć ciepło. Zewnętrzne trochę bardziej

A zasilacz, bo nie wiem jak to nazwać. Ciut cieplejszy od reszty tylko na środku, reszta prawie że zimna można powiedzieć.

Lampę zawiesiłem 40 cm od dziewczyn, moc 75%

Temp na wysokości panelu 28⁰c

 

Były 2 wersję tego samego modelu

1. Specyfikacja techniczna:

Skuteczność: 2,3 µmol / J

PPF: 460 µmol / s

Napięcie wejściowe: 220–240 V, 50–60 Hz

Pobór mocy:200 W

Powierzchnia oświetlenia: 0,8 x 0,8 m

Żywotność: 60 000 godzin

Dystrybucja światła: 110 °

Źródło światła: LUMLED Diody

Możliwość przyciemniania: 20% -40% -60% -80% -100%

Waga: 3,9 kg

Wymiary: 508 x 508 x 86 mm

Spektrum: pełne spektrum +

 

2. Specyfikacja techniczna:Skuteczność: 2,5 µmol / JPPF: 508 µmol / sNapięcie wejściowe: 220–240 V, 50–60 HzPobór mocy: 205 WPowierzchnia oświetlenia: 0,8 x 0,8 mŻywotność: 60 000 godzinDystrybucja światła: 110 °Źródło światła: LUMLED DiodyMożliwość przyciemniania: 20% -40% -60% -80% -100%Waga: 4 kgWymiary: 524,5 x 524,5 x 71,6 mmSpektrum: pełne spektrum +

Wziąłem tą drugą i regulacja jest co 25 a nie 20%

Nie wiem czemu mi się taki tekst zrobił 😅

large.20220902_141119.jpg.39c83d511e8f4c3340202e9edcfc553d.jpglarge.20220902_141104.jpg.2fad2805b88c7d4a8656047f9efc5ff6.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+