Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Sherbet, Strawberry banana fast od tanie sianie. 2x killer kush Fast od Sweet seeds/ lumatek ats 200pro


Shagyalonzo

Recommended Posts

Wilgotność 70/80 nic nie poradzę, na chacie też duża wilgotność

Temp 24/28

Lampa 40cm od szczytów 

Przełączone 12/12 9sierpień

Amnesia lemon auto 26 dzień flo

Sherbet i killer ładniejszy 13dzień flo

Banan 9 dzień flo

Killer słabszy 7 dzień flo

Liczę oczywiście od pokazania włosków

2 dni temu dostały orgatrexu bo minęło 5 tyg

Amnesia lemon auto 10ml/l org . Plus herbatka

Killer ładniejszy,banan i sherbet 10ml/l org

Killer słabszy 8ml/l org bo najciemniejszy z nich wszystkich 

Za okł tydzień planuję podać amnesi pk5/8

Zacznę od najmniejszej dawki i będę zwiększał

Reszta dziewczyn dostanie najpierw herbatę za okł tydzień zacznę podawać, każda w innym terminie 

I chyba tyle.... Miłego dnia życzę wszystkim 😊

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeśli maja czym oddychać i w boxie nie sklejone razem to nie masz co się przejmować jak pare dni 70%+ wilgoci bo u mnie tak samo, lubi popadać całymi dniami i tak już jest 😄 kiedyś z wiatrakiem domowym latałem by zbić haha 😄

podlewasz na zmiane? Widać ze maja koncowki poparzone, czasem dawaj sama wode nawet 2 razy, 3 to Max. Tak samo jak braki to 3 podlania nawozami i potem woda 😄 

nie karm reguła, patrz czego potrzebują i sam ustalaj, masz ich pare wiec spodziewaj się innych zapotrzebowań, tak nawet w bio gdzie wszystkim to samo 😄 

choć czasem natury już nie oszukasz :zen: 

Don’t panic it’s organic 🔥

I bardzo proszę o fotki w normalnym kolorze 😄

pk zapodaj jak już będą boby, na bloom nie daje się azotu (jedzą powoli z lisci) ale początek wciąż są skupione na rosnieciu,wydłużaniu sie łodyg. Wiec daj im czas i nie przekarm ich wtedy ładnie osiągną swoją wielkość maksymalna i skupia się w pełni na bobach- wtedy wjeżdża pk 😄 

#zjaranyaligator

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

12 minut temu, AligatorOzi napisał:

Widać ze maja koncowki poparzone

Tak mają od czasu jak były jeszcze małe, bo ziemia marketowa była. Do tego czasu nic bardziej nie postępuje z końcówkami .

Co do wilgoci to jak mają dzień to szafa otwarta więc dobry przewiew mają

Było napisane żeby dać po 5 tyg 20ml orgatrexu i bactrexu, a dałem połowę bo chyba Ty pisałem że lepiej nie dawać pełnej dawki jak jest ok, więc dałem pół dawki.

Oczywiście zrobię następnym razem normalne fotki 

Dzięki za uwagę 😊

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 27.08.2022 o 00:40, AligatorOzi napisał:

proszę o fotki w normalnym kolorze 😄

 

 

large.20220828_112533.jpg.1c120ec86675976f54edae73145afb1e.jpg

 

 

Banan

Trochę go też odrutowałem żeby szczyty wszystkie doświetlić

Robiąc zdjęciae w pokoju był półmrok i tylko z lampą tel robione foto

Jak myślicie, poobrywać cały dół i zostawić same szczyty?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pięknie odrazu lepiej to wyglada. O takie kolorki powinny być. Nie przesadź tylko z jedzonkiem są dobrze nabite wiec azot na kwitnienie wystarczy.  
dawaj normalne dawki na zmiane z woda, czasem nawet częściej wody. Dawaj papu jak widzisz powoli ze coś się dzieje. Z bio trzeba myśleć z czasem, tak samo jak naprawianie w bio wymaga czasu. Zatem pamietaj ze jak coś dajesz to efekt nie będzie odrazu wiec potem nie dawaj więcej tylko czekaj:D 

moja ostatnio zauważyłem ze lepiej magazynów wgl nie obcinać i czekać aż same wyjedzą. 
jesli uważasz ze dół za blisko donicy i zakrywa wentylacje możesz dać fryzjer. Ale jak nie obetniesz łatwiej będzie ci oceniać stan roski.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Już będzie dawana sama herbata i z czasem pk.

Nawozy podawałem tylko tak jak tu napisane aby a tak to głównie sama woda szła 

Więc chyba się wstrzymam z usuwaniem, w razie w i później będzie można coś usunąć.

Co do herbatki to widać już efekty bo killerki przyspieszyły ze wzrostem kwiatów, zwłaszcza ten ładniejszy wyprzedził inne 😊

A co myślicie na temat węgla aktywnego jako dodatek do wzbogacenia ziemi? Czytałem że jest całkiem spoko

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Poczekaj jeszcze trochę powinny się wyciągnąć. 
a tea to nie przypadkiem pk boost?

„Zapodajesz ja w „3 R i 5 tygodniu kwitnienia” co jak co napisane tez jest „nie można przedawkowac nawożeniem z herbatki”..

https://biotabs.nl/download/pk-booster-manual-polish.pdf

co jak co nie używałem ale przeczytaj i weź to jako odniesienie do własnej taktyki 😄

ale cieszą się i oblewają ? Wiec nie ma co się martwić 😄 

magia działa co? Ja miałem podobnie jak GS od plagrona używałem 😄 herbatka więcej czasu i pracy wymaga wiec efekty tez zapewne równowarte 😄

 

Edytowane przez AligatorOzi
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

44 minuty temu, AligatorOzi napisał:

magia działa co?

Dokładnie, jeszcze nigdy mi tak fajnie nie szło, ale nie zapeszajmy 😅

Z racji też że to mój pierwszy raz z biotabs, więc też chcę trochę poeksperymentować, bo z reguły zawsze bardzo oszczędnie podawałem nawozy jak robiłem na biobizz i później zawsze coś mi wyskakiwało nie tak.

Później na zagranicznych forach i innych fotorelacjach przeczytałem że właśnie to był zły pomysł i że przy tego typu uprawach powinno się właśnie systematycznie dawać nawozy co podlanie w stopniowych dawkach i efekty były mega

Chodzi o stałe zachowanie pożywki w glebie czy jakoś tak no i nie przesuszać bo cała materia organiczna umiera co powoduje później jakieś dziwne historie... Nie wiem czy poprawnie napisałem ale coś w tym stylu 😅

Mam tą instrukcję do pk booster i 1 fragment se wziąłem do głowy " Nie można przedawkować 
nawożeniem z kompostowej herbatki. Im częściej 
używamy, tym lepsze będą wyniki" więc że to eksperyment przed następnym grow więc zacząłem wcześniej podawać i zobaczymy....

Jak będzie nadmiar pk, to powinno być widać po nie zjadaniu azotu, bo mają go sporo 🤔 

Będę opserwował reakcję i zobaczymy

A co do azotu to też na wielu fotorelacja widziałem że jak podczas początkowej fazy flo jest ładny zielony kolor to jednak rośliny w późniejszym etapie lepiej wyglądały, o ile nie były zbyt czarne od nadmiaru 😅

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+