Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Sherbet, Strawberry banana fast od tanie sianie. 2x killer kush Fast od Sweet seeds/ lumatek ats 200pro


Shagyalonzo

Recommended Posts

Dlaczego tylko tyle? Ja kiedy przechodziły na Bloom to wsadziłem do batmixa, tylko jego bez innej ziemi. Wyszło najlepsze jakie miałem 😄 

ladna lampa :3 tez chciałem podobna. 
 

wydaje się przez ta lampe ze takie jasno zielone? 
Sama wode za długo nie lej. Max 2/3 razy. sama wode lej jak widzisz pazurki lub za ciemne kolory. Koedy jest Ok tak jak na ostatnim zdj to lej na zmiane. Choć w bio pisze głównie ze każde podlanie to mi jakoś za bardzo najedzone jak zawsze nawóz.

banana możesz tez przywiązać do donicy bo widać ze już wraca do góry 😄 ja robię często taki błąd ze robię lst ale nie przywiązuje ich i wtedy wracają do normy i jakby lst nie było 😄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

5 godzin temu, AligatorOzi napisał:

banana możesz tez przywiązać do donicy

Każda gałązka jest na drut zamocowana do doniczki

Tak, to zdjęcie nad lampą robi takie wrażenie, Ale są ciemniejsze. 

Co do batmixa to nie miałem jak były przesadzane, poprostu teraz podsypalem, bo już gorą korzenie w 2 wychodziły 😅

Edytowane przez Shagyalonzo
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Trochę słabo wyszły te zdjęcia 😅

Stan na dzień dzisiejszy

Sherbet i Killer 25 dzień flo

Banan 21

Killer słabszy 19

 

Dziewczyny przy ostatnim podlaniu dostały nawozy, 1gr bactrexu, 2ml orgatrexu, 1ml ok 5/8 na 2L wody

Udało mi się w końcu zbić wilgotność, po otwarciu po nocy było nawet 80%, teraz max 65%

Temp 22/27⁰c

Poprzednie podlania i dzisiejsze sama woda.

Po nawozach zdecydowanie zrobiły się ciemniejsze, ale kolor akceptowalny. Na zdjęciach wyszły ciemniejsze.

Obserwuję i w zależności od ich reakcji będę dobierał suple lub wodę

Poza tym bez problemów idzie jak narazie. Żałuję tylko, że na wegu nie zacząłem treningu, no ale cóż....

Pozdrawiam i miłego dnia życzę wszystkim 😊

Edytowane przez Shagyalonzo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+