Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Czy jest to dobry spot?


fagasss

Recommended Posts

Myslicie, że te dwa spoty są dobre? Ogolnie żeby do nich dojść trzeba pokonać różnorodne bagna, rzeczkę i krzaki, więc o ludzi sie nie martwię tylko nie wiem co to są te takie małe rowy(?) Slyszalem też, że warto sadzić obok pokrzywy i tam gdzie jest czarna gleba, więc myślę, że jest to idealny spot ale chciałbym się was spytać co sądzicie

 

 

 

 

2Fb68XB.jpeg

eNEYbQF.jpeg

pgAOmac.jpeg

SEir4gP.jpeg

SQESKng.jpeg

tQbg7aH.jpeg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, AligatorOzi napisał:

Te rowy to nie stara droga?  Popatrz czy w pobliżu od strony której nie przyszedłeś, czy nie ma nowej. Żebyś się nie zdziwił ze ktoś tam jednak może chodzić 😄

nie ma nowej, tylko las z jakimiś bagnami, a od strony której ja szedłem jest taka jakby ścieżka, ale to tak jak pisałem, że trzeba trochę przejść żeby dojść do spota

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

5 minut temu, AligatorOzi napisał:

To myśle ze powinno być Ok. Martwi mnie tylko te bagniaste podłoże. Ale to już do twojej oceny zostawiam

racja, w okolicy też dalej były trochę bagna przez te ostatnie deszcze itp, ale myślisz, że bardzo by to przeszkadzało w uprawie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

19 godzin temu, Ambasadorka napisał:

Obserwuj otoczenie, tj spłaszczona trawa lub miejsca odgniecone 

Tak, ziemia spod pokrzyw to bardzo dobra gleba.

gdy jesteś pewny ze brak tam chodzących ludzi 

Śmiało działaj. 
 

piekna miejscówka, widać ze będzie mieć słońce :toptop:

myślisz, że np taka ziemi by wystarczyła gdybym podlewał po prostu wodą z dobrym czynnikiem pH? Czy lepiej już nawet kupić glebe z marketu też z dużym pH?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

to koleiny po jakimś traktorze, może ktoś kiedyś drzewo jakieś wywoził, jak bagna to pewnie olchy są a to pożądane drzewo do palenia. Do zimy raczej drzew się nie wycina ale huk go wie, rolnik na swoim to i latem potrafi wycinać. Zobacz czy na końcu tej drogi nie ma śladów po wycince i oceń jak dawno była robiona.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+