Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

kukumi

User
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

3
  1. spoko w połowie maja możesz wysadzać, wszystkie automaty nadają się na outdor, jedyna bolączka automatów to podatność na pleśń, nie z względów genetycznych tylko ze względu na mały rozmiar, co za tym idzie, przy ziemi jest bardziej wilgotno, lub mgła poranna dłużej sie trzyma przy ziemi. polecam miejsca bardzo przewiewne.
  2. to jaki wentylator zależy od kubatury szafy, na wentylatorach piszę ile metrów sześciennych potrafi przepompować na godzinę, jeśli box ma np. 2 m sześcienne a wentylator ma np. 10msześciennych na godzinę to znaczy że wymieni ci całkowicie powietrze w szafie 5 razy w ciągu godziny. to czy jest cichy zależy od konstrukcji wenta, od tego czy jest obudowany i wyciszony i czy używasz tłumika na wylocie bo powiedzmy szczerze że to wydmuchiwane powietrze często hałasuje a nie sam went. I jeszcze jedno z roślin af nie robi się klonów bo zakwitnie zanim się ukorzeni.
  3. azofoska to do odchowanych roślin a nie do sadzonek bo popali na 100 pro. Co ty co 2 dni chcesz na spota latać? raz w tygodniu i to pod warunkiem że nie pada , podlać konkretnie i gitara, to nie in żeby co 2 dni podlewać , ja przy ledach w szafie raz na tydzień podlewam a na out jak popada to i 2 tyg nie zaglądam. W tabeli biobiza jest jak dawkować te nawozy wystarczy sie wysilić i poczytać.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+