Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Kikut00

User
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Widzialem w niektórych miejscach, blisko miejscówki nie ma ale zamówiłem 4 sadzonki. Babeczka pisała ze rosnie bardzo szybko, w 2msc do nawet 2.5m i 1m szerokosci z jedne sadzonki. Nie chce robic barykady dookoła lecz wsadzić sadzonke gdzie nie ma drzewek i są małe dziury. Dokładnie to zamówiłem rdestowca japońskiego.
  2. Jest pewny bo juz 2 zezon na nim bedzie ale chce cos zasadzić jeszcze żeby zakryc 100% gdyby ktos tam szedł. A jest tO teren gdzie nie powinien nikt chodzić.
  3. Chciałbym zasadzić coś co w miare szybko urośnie okolo 1m-1.5m w ciągu 3/4miesięcy nizej mojej miejscówki bo jest trochę prześwitów. Myślałem zeby wsadzić w ziemie z 30/40 sadzonek pokrzyw i podlac je czyms na wzrost np biohimus bo zostal mi z tamtego sezonu. Sadzonki takie na 30cm bym wsadzil tam (jedna od drugiej co okolo 30cm i by sie chyba jeszcze rozrosły bardziej?) Zastanawiałem się tez nad rozsypaniem nasion pokrzyw tych kuleczek które są na nich? Ale czy to wyrośnie? I pewnie beda wolniej rosnąć niz takie 30cm. Pytanie jeszcze czy ja w ogóle znajde w kwietniu pokr
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+